Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Rákattintottam egy oldalra,...

Rákattintottam egy oldalra, kiírta, hogy " a távoli kiszolgáló megszakította a kapcsolatot" és alul megjelent egy Eset smart security-s értesítési ablak?

Figyelt kérdés

Ez volt az értesítésii ablakban: "Információk: Kapcsolat megszakítva-karantéba helyezve" és akkor írta még a kártevő nevét, valami B gen vírus?


Szerintetek vírusos lett a gépem vagy a vírusírtó karantéba tette és akkor nincs semmi gond?


Előre is köszi a válaszokért!



2012. júl. 21. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ez az ESS üzenete, akkor valóban megszakította a kapcsolatot (tűzfal), illetve a támadó trójait karanténba tette. Onnan semmi kárt nem tud már okozni, jó helyen van. Azért lefuttatthatod az Optimalizált ellenőrzést, csak megnyugtatásként.
2012. júl. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt!

Megkerdezhetem miert az optimalizalt ellenorzest ajanlod? En eddig az egyeni ellenorzest szoktam neha lefuttatni, azonbelul pedig kivalasztottam,hogy mindenre kiterjedoen futtassa. Az optimalizalt ellenorzes jobb?

2012. júl. 21. 22:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Mind a kettőt le szoktam hetente futtattni. Az Ördög nem alszik, a Windows biztonsági rései katasztrófát okozhatnak. Nem árt erősre konfigurálni az ESS-t és ha valami gyanús lassulás vagy akadozás van, lefuttattni az ellenőrzéseket.
2012. júl. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, hogy ennyit kérdezek, de mit értesz az alatt hogy erősre konfigurálni? Mit kell beállítani az eset smart security-n, hogy erősen védje a gépem?
2012. júl. 22. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!