Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Van olyan vírusírtó ami nem...

Van olyan vírusírtó ami nem fogja, lassítja a laptopot? Avast.ot telepítettem, de olyan szinten megfogta, hogy az addig kifigástalanul működő chrome.nak kb. egy perc kellett mire elindult és akkor is először csak a keretet töltötte be.

Figyelt kérdés
2021. nov. 1. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Akkor rettentően gyenge a géped.

Olyan nincs, ami nem igényel erőforrást, és mégis működik. ;)

Vannak persze alacsonyabb hardverigényűek. A ClamWin például kifejezetten kevés erőforrást igényel. Vagy hagyd meg a Windows Defendert, báár... én amiket láttam már, az alapján amellett nem érezném biztonságban magam.

2021. nov. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%

A windowsban ott a defender.

Az eléggé rendben van és akkor nem kell semmit se feltenni, főleg nem egy adataidat eladó cég programjat mint az Avast


Azt meg is van oldva

2021. nov. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
28%
Nem bízom a Defenderben, nem véletlenül, ESET Internet Security van a laptopon és csendben teszi a dolgát. Ez azonban fizetős, de vannak kedvezmények is.
2021. nov. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
38%
JH:/Adjent trójai jelent meg, de az Eset megfogta és karanténba vágta.
2021. nov. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!