Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows 10 miért kapcsol be...

Windows 10 miért kapcsol be ilyen lassan?

Figyelt kérdés
Tegnap óta van ez a jelenség. Tettem bele egy hálózati kártyát. Meg a winchestert amin a rendszer van, Át tettem egy polccal lejebb. Bekapcsolásnál bejön a windows zászló, majd utána fekete képernyő, és vagy 10 percig csak tölt, mire bejön a rendszer. Valakinek van valami ötlete?

2017. máj. 12. 13:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Kép a jelenségről: [link]
2017. máj. 12. 14:00
 2/6 A kérdező kommentje:
2017. máj. 12. 14:02
 3/6 A kérdező kommentje:
EZ A JÓ LINK: [link]
2017. máj. 12. 14:04
 4/6 CspCsj ***** válasza:

"Új" HDD-t tettél bele?

Milyen a kondíciója? [link]


"Új" Windows 10-et telepítettél rá?

Ha"régi" verziójú a Windows telepítőlemez (1511 vagy korábbi), akkor talán sok rendszer-frissítést tölt le és telepít fel. Ez 1-2 napig (pár rendszerindulásig) lassíthat, - főleg ha egyszerre csak kevés ideig van bekapcsolva a gép.

2017. máj. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ugyan azt a HDD t tettem bele. A legújabb 17.03 as verzó van rajta. És mindennap megy agép
2017. máj. 12. 18:38
 6/6 CspCsj ***** válasza:

Ilyesmiket kipróbáltál?

[link]


Esetleg próbálj a rendszer-bejegyzések között keresgélni:

Start menün jobbegérgomb > Eseménynapló > Alkalmazás és szolgáltatásnaplók > Microsoft > Windows > Diagnostics-Performance > Műveletek > 100-199-es eseményazonosítójú bejegyzéseket keress (rendszerindítási kategória).

[link]


3.

Ezenkívül átvizsgáltathatod a rendszerindulást, hogy melyik folyamat lassú:

[link]

[link]

2017. máj. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!