Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Valakit hallok a gépemben?

Valakit hallok a gépemben?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja vettem egy komolyabb laptopot, használtan, de konkrétan hibátlan állapotban, garanciával.

Egy héttel a vásárlás után elalvás előtt filmet néztem és bealudtam rajta, hajnalban arra keltem, hogy valaki irtó hangosan liheg. A gép alvó állapotban volt, bekapcsoltam és megnéztem mi lehet ez, de nem lett megnyitva semmi, minden úgy volt, ahogy hagytam. (Vicceskedők kedvéért nem, nem olyan filmet néztem) Kikapcsoltam a gépet majd egyből vissza és a hang megszűnt.

Igyekeztem elfelejteni, mivel amikor elmeséltem egy barátomnak nem nagyon vett komolyan.

Aztán most megint arra keltem, hogy valami nem stimmel. Most egét kattintásokat hallottam, majd megint lihegést. Lefuttattam egy vírusirtót, de nem talált semmit.

Nem tudom mi lehet ez, de kezdek nagyon-nagyon megijedni.

Ha valaki tudja mi ez vagy sejtése van és tudja mit lehet ezzel kezdeni kérlek írja meg!!!!!!!!!!!



2021. nov. 10. 06:53
 1/8 anonim válasza:
100%

Lehetséges , hogy valóban beképzeled és paranoriás vagy.


Ilynről soha nem hallottam még, DE legközelebb legyen nálad egy telefon, vedd fel az esetet, utána már nem néznek hülyének.

Hogy hova kell ilyenkor fordulni nem tudom...bolt ahol vetted, rendőrség... Passz

2021. nov. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Morzsi007 ***** válasza:
Ki az, aki feltörné a gépedet és beleliheg. ?
2021. nov. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Coil Whine és/vagy ventillátorzaj amit a képzeleted emberinek vél.
2021. nov. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg a kutyádnak, hogy ne használja a gépedet! :D
2021. nov. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Én voltam!
2021. nov. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az ötödik válaszoló hazudik! Én voltam!
2021. nov. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4 én ki is zavarnám a kutyát az ágyam alól, ne itt lihegjen fajtalankodás közben..
2021. nov. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én meg éjszaka hangokat hallottam, a router felől jött, de nem az volt, hanem a szomszéd. Elég messze van a másik ház, nem tudom, min veszekedtek, mert a szavakat nem értettem. Nem lehet, hogy a szomszéd volt akcióban?
2021. nov. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!