Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen teljes értékű vírusirtó...

Milyen teljes értékű vírusirtót érdemes használni Malwarebytes mellett?

Figyelt kérdés
2021. nov. 10. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Meg szeretnéd vásárolni? Volt McAfee is a régi gépemen, az újra Kaspersky-t vettem. Egyikkel sem volt semmi problémám, a többiről nem tudok nyilatkozni.
2021. nov. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Eset Internet Security van nekem, a cég fizeti (távmunka miatt előírás). Eddig nem volt gondom vele, teszi a dolgát.
2021. nov. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Mellett?ha az nem elég akkor nincs mit tenni.
2021. nov. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 belapus ***** válasza:
Akár maradhat a Defender ( Windows esetében ) is.Régebben a Malwarebytes csak kiegészítő védelmet adott, de manapság már teljes értékű vírusirtóként működik.
2021. nov. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
f-secure
2021. nov. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#4 Kösz, az lesz szerintem :D Bár még Kaspersky-n gondolkozok hogy felteszem, de ha tényleg jó a Defender, akkor fölösleges letöltenem bármit is a Malwarebytes mellé.
2021. nov. 11. 15:41
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Defender átlagos használat mellett elég, de egyébként ha van valami ennél jobb, akkor Eset Internet Security a jó.
2021. nov. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
debian.
2021. nov. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!