Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A kaspersky "Network attack...

A kaspersky "Network attack blocked" ablakot dobott, mi ez?

Figyelt kérdés

Ezt írja:


Component: Network Attack Blocker

Result description: Blocked

Name: Scan.Generic.PortScan.TCP

Databases release date: Today, 11/30/2021 10:31:00 AM



#vírus #támadás #Kaspersky #network attack
2021. nov. 30. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézelődtek, hogy van e nyitott portod, miket futtatsz. Elég gyakori, botok csinálják legtöbb esetben.
2021. nov. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is szoktam scannelni a hálózatot😄

Csak úgy, mert érdekes. Múltkor találtam egy webkamerát, admin/admin volt a belépés...

Kérdező, ettől nem kell félned, önmagában a portscan nem veszélyes. A jelszavaid legyenek erősek mindenhol, az otthoni eszközökön is, és tartsd frissen a rendszereid!

2021. dec. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De azt írta hogy a támadó IP hálózaton belül volt, most akkor valaki még a MAC szűréses, "uhBD56Te32fh5" típusú jelszót feltörte ás kapcsolódott a wifinkre? Képtelenség
2021. dec. 1. 13:48
 4/4 anonim ***** válasza:
A hálózaton belül azt is jelentheti, hogy az ISP által kiosztott ugyanazon tartományon belül.
2021. dec. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!