Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az volna a kérdésem hogy nem...

Cameroon kérdése:

Az volna a kérdésem hogy nem tudok neten filmet nézni mert folyton ez az oldal ugrik be? . Warning: Unsafe Website Blocked! Miez aki tudja saegítsen. Ja és nincs is nekem comodom mert le van törölve és mikor volt akkor is ki volt kapcsolva.

Figyelt kérdés
2015. dec. 10. 07:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, ha semmi vírusvédelmi szoftvered nincs, és amikor volt, az is ki volt kapcsolva, akkor jó eséllyel tele a van a géped rosszindulatú szoftverekkel.

A leírtak alapján én azt javasolnám, hogy keress egy szakembert, aki először is letakarítja a gépedet, aztán felrak egy jó vírusirtót+tűzfalat+kémprogramkeresőt+böngészővédelmet.

2015. dec. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Egyébként ha a Comodo ugrik fel, hogy nem biztonságos az oldal, amit meg szeretnél nézni, akkor valószínűleg nincs törölve (lehet, hogy csak az ikont törölted, de attól a szoftver még megvan), és lehet, hogy valóban nem biztonságos az oldal, ahonnan filmet szeretnél nézni. De ezt innen nem tudom biztosan megmondani.

Csak azt tudom javasolni, hogy keress valakit, aki ért hozzá, és rendszeresen gondoskodjon ő a géped karbantartásáról.

2015. dec. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod.
2015. dec. 18. 05:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!