Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Igaz vagy kamu információ az...

Igaz vagy kamu információ az hogy az antivirus is adatgyűjtő program? Avast tényleg annyira gagyi program ahogy sok angol weboldal irja?

Figyelt kérdés
antivirus,adatok,avast

2021. dec. 12. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az igaz, az Avast tényleg nem a legjobb. De sajnos ez a legismertebb a magyarok körében.


Egy Eset, Malwarebytes sokkal sokkal jobb.


Talán még a mostani Win Defender is jobb mint az AVAST vagy az AVG..

2021. dec. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyire? Linkelj forrast.
2021. dec. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott hogy az Avast program úgy marketingeli a fizetős szolgáltatásait, hogy laikusok számára hamis fenyegető jelzéseket dob fel. Képzelem egy ilyen cégnek az antivírusa mennyire lehet professzionális...
2021. dec. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Olcsó kis cseh propaganda az avast semmi más. Szerintem szomorű hogy van aki komolyan veszi Őket....
2021. dec. 12. 15:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Az Eset szlovák--magyar cég. Az Eset Internet Security pedig nagyon jó, de persze fizetős. De az online scannerét érdemes időnként lefuttattni. Avast, AVG nem a legjobb.
2021. dec. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Thunderfairy ***** válasza:
Én megvédeném az AVG antivírust. Már voltam pár oldalon amikor feldobta hogy fertőzőtt az oldal. Szerintem jó kis program. Comodo tűzfallal jól használható egyűtt. Az viszont igaz hogy ez is próbál rávenni a fizetős változat megvásárlására.
2021. dec. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!