Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen jó vírusírtó van az...

Milyen jó vírusírtó van az Eseten, Kasperskyn, Avaston kívül?

Figyelt kérdés
Eset nagyon lelassítja, Kaspersky beépül a Firefoxba, hiába tiltom le a kiegészítőt újra ott van ha megnyitom újra a böngészőt, Avast meg egy nagy adware felület lett.
2022. jan. 9. 11:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
nod32 esetleg, bár én win 10 óta csak win defendert használom :) nincs szükség külön vírusírtóra.
2022. jan. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Beépített dolgokat használni lúzer dolog, mióta informatika az informatika.:) de kösz, találtam avasthoz egy database update-et, az jó lesz.
2022. jan. 9. 12:41
 3/16 anonim ***** válasza:
Eset jobb, különösen az Eset Internet Security
2022. jan. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

hmm fura

esetet használok 15 éve

régi öreg xp-s laptopomon is futott rendszer lassulást nem tapasztaltam

2022. jan. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az ESET, ha rendesen be van állitva és fizettél is érte, soha nem lassít. Az más, ha valaki sajnálja a pénzt rá és a "bahatolásmegelőző rendszer" nélkül próbálja használni. Akkor akadozik és lassít.
2022. jan. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nálam csak Windows Defender van. Ha használnék bármilyet, akkor egy legálisan licenszelt Bitdefender I.S. lenne az 1 eszközre 1 évre, bár jelenleg arra sincs szükségem.


Maga a szoftvergyártók hozzáállása miatt sem vagyok hajlandó semmit tartósan használni. Iszonyatosan pofátlanok, mindenhová benéznek a PC-n, küldik a marketingleveleket, riogatnak fals üzenetekkel, félretájékoztatnak, előre cseszegetnek spamszerű levelekkel, hogy ne felejtsd el megújítani az előfizetést, stb. Nekem az is gyanús, hogy néhány cégnél a kormány titkosszervezetei is beszállnak a buliba. A ruszki cégnél nehezen hiszem el, hogy Vologya nem ült fel még a vonatjukra, amikor a program eleve úgy indul, hogy alapértelmezettként küldi rólad az adatokat a központba, amit majd csak utólag tudsz kikapcsolni.


Androidon meg abszolút nincs semmi, csak a gyártó beépített védelmi rendszere. De ez kb. mindenre igaz, ha folyton a tilosban mászkálsz, előbb-utóbb valaki megb@sz érte.

2022. jan. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6. Tévedsz, legalábbis az Esettel kapcsolatban, mert nem lassít, nem küld ezer reklámot, egyáltalán, csendben dolgozik a háttérben. Ha letelik az év, akkor jelentkezik egy levélben. Az Eset egyébként szlovák--magyar cég, nem nyugati és nem orosz.
2022. jan. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

hetesnek teljesen igaza van

eset szlovák magyar cég

és úgy hallottam, hogy a szlovákok elég jók az informatikában.....


személyes tapasztalat, hogy az eset még automatikus üzemmódban is bejelzett néhány olyan helyen ahol a defender meg pl avast meg avg nem.


15 éve használom és egyszer sem nyeltem be semmilyen vírust se, kivédett mindent.


végezetül pedig a lassulásról, rendszerhasználatról:

elég sokat használom a notebookom telepekről és természetesen megy az eset is közbe háttérben de sose pörgeti fel a processzort és a telepeken se érződik, hogy szívná le

2022. jan. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Persze, Én mindent IS elhiszek, főleg magyar cégek esetében.
2022. jan. 20. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
eset lelassitja???? te hol élsz esetnek van a legkisebb gépigénye az összes közül!!! biztos eredeti oldalrol szedted le?
2022. júl. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!