Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » JumpTask Earnapp Honeygain...

JumpTask Earnapp Honeygain vírusmentes?

Figyelt kérdés
Vírustotál kertevő mentesnek írja JumpTask Earnapp.

2022. jan. 15. 18:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Kikapcsolom akkor nem lesz pénz keresés?"

Olvasd el figyelmesen a cikket. Nem kifejezetten a "pénzkeresést" érinti.


"Ezekről a programokról miért nincsenek cikkek?"

Mármint milyen programokról?

2022. jan. 16. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Ezekről:

JumpTask Earnapp Honeygain

2022. jan. 16. 12:19
 13/18 A kérdező kommentje:

Üzenetbe ezt írták:

Eddig is írta

És mi evvel a probléma?

Gen-nek észleli

Ami egyáltalán nem vírusos

Úgyhogy lehet nyugodtan használni

Majd javítják

Mivel nincs menüjük ezért a háttérben futnak

És azért észlelik

2022. jan. 16. 12:56
 14/18 anonim ***** válasza:

"És mi evvel a probléma?"

Az ezzel való problémákat már leírtam a #1-es hozzászólásomban.


"Gen-nek észleli

Ami egyáltalán nem vírusos"

Nem egy "klasszikus" vírus, hanem PUA - mint arról #3-as hozzászólásomban értekeztem.


"Majd javítják"

Az csak "tüneti" kezelés lesz, a már említett gazdaságossági, adatvédelmi, jogi problémákat nem orvosolja

2022. jan. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Hogy lehet törölni a Earnapp regisztrációs fiókot?


Nem tudom van e ehhez köze tünetekhez.

Az van tegnap este óta hogy nagyon lassúak lettek az oldalak vagy meg is szakadnak időtúllépések miatt.

-Gyakori

-Google stb oldalak

PC-n és telefonon is lassúak.


Amiket írok ide ki kell másolnom mert ha megszakad akkor újra kezdhetném előröl írni


Több hete használom már őket.

2022. jan. 16. 14:38
 16/18 A kérdező kommentje:
JumpTask Earnapp Honeygain-ről vannak cikkek?
2022. jan. 16. 17:05
 17/18 anonim ***** válasza:

#16 A cybertér alap szabája, nem töltünk le semmi olyat asztali PC re ami kriptóval kapcsolatos (Hacsak nincs esetleg bányászgéped az direkt arra készült) böngészőket, csodajátékokat, nem kell megnyitni ismeretlen levelek vsatolmányait és ami fontos levélben sosem kér semmilyen közmű számlafizetést főleg nem bankkártyáról úgy hogy kell cvc, lejárati dátum és a neved is :D

Valószinűleg azért nincs mert a fenyegetéseket a különböző víruslaborok detektálták és tudnak rólla az emberek, csak az olyan (ne haragudj meg rám) naívak töltik le nyitják meg mint te, ez csupán kb 2% miattuk senki sem fog hírt lehozni, nameg nincs hírértéke.

Ha annyira kell egy kis pénz menj dolgozni, vannak helyek ahol bármiféle papír nélkül fel is vesznek akár (ha netán kiskorú vagy de már betöltötted a 16. ot)

hameg tévedtem ne akarj kriptóbol meggazdagodni mert Magyarországon rengteg kiadással jár.

2022. jan. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Még annyi egy vírusírtó sem akármiféle Kaspersky, NOD, vagy ClamAV nem garancia arra hogy ez nem vírusos (főleg ezekben van olyan vírus ami megpróbálja kijátszani a vírusírtókat)

A vírustotal biztosra menni jó, de mint írtam semmi sem garancia arra hogy ez biztonságos még a VIRUSTOTAL sem. A GY tól meg lehet elbúcsúzhatsz meg minden egyébtől ha egy ilyen varázsböngészőben beléptél (banális hiba volt :/)

2022. jan. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!