Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Honnan tudom kideríteni ha...

Honnan tudom kideríteni ha valaki belépett a facebook fiókomba?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor megvannak nyitva az üzenetek. Ebből gondolom valaki olvassa.
2022. febr. 23. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobb felső sarok, kis kör lefelé mutató nyíllal - ha fölé húzod a kurzort, kiírja, hogy fiók. Kattintasz, a legördülő menüben a 2. opció a Biztonság és adatvédelem. Kattintasz, és az utolsó előtti opció az Aktív bejelentkezések. Ott meg tudod nézni, mikor és milyen eszközökről történt bejelentkezés.
2022. febr. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha ott nem látok semmit sem ?
2022. febr. 23. 09:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor vagy a te eszközödről lép be az illető, vagy nem lép be rajtad kívül más...

Az időpontok stimmelnek? Amikor a belépések történnek, akkor te vagy az eszközön?

2022. febr. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt nem néztem
2022. febr. 23. 09:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor mit néztél? :D
2022. febr. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A helyet mutatta. De olyan van egyébként hogy rossz helyet ad meg a messenger ? Mármint látom az én telefonom de 2 faluval arrébb lévő falut adja meg mint bejelentkezés
2022. febr. 23. 10:23
 7/7 anonim válasza:
Van olyan hogy más helyet mutat. Nyíregyen lakom, én léptem be, mégis Budapestet írt ki.
2022. febr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!