Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Csináltam egy videót. Google...

Csináltam egy videót. Google linket is. Úgy küldtem el Viberen. Ezt láthatja más is? Mit tegyek hogy ne lehessen látni illetéktelen személynek?

Figyelt kérdés
2022. márc. 14. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem látja más.
2022. márc. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Azért kérdezem, mert véletlenül vettem észre, és nem is tudom, hogyan :( hogy valaki belajkolta a videót. :( Pedig én nem osztottam meg!
2022. márc. 14. 14:36
 3/6 Argloss ***** válasza:
Ingyenes fiókkal kétféle megosztás van. A link birtokában bárki láthatja, vagy a link birtokában csak az engedélyezett fiókok láthatják. Ha privát böngészőablakból meg tudod nyitni a videót, akkor bárki meg tudja, akinek megvan a link.
2022. márc. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Viszont a link hiányában senki sem fogja kitalálni a linket, így nem fogják megnézni.
2022. márc. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem látja más, amíg más tovább nem küldi, be nem importálja magához és onnan már saját életet fog élni... :P
2022. márc. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Töröltem a videót a Google-ből...így is èlhet tovább illetéktelenül a link?


Köszönöm szépen a hozzászólásokat.

2022. márc. 14. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!