Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan állítsam helyre a...

Hogyan állítsam helyre a telefonomat?

Figyelt kérdés
Asus Zenfone Max M1-em van. Le akartam tölteni egy "Invisible Text" nevű alkalmazást, annyira emlékszem belőle, hogy van valami zöld az indexképén. Amikor megnyitottam, akkor elsötétült a telefonom képe és kikapcsolt. Amikor megpróbálom visszakapcsolni, akkor pontosan 6 másodpercre visszakacsolódik, aztán elsötétül a képernyő. Amikor 6 másodpercig be van kapcsolva, akkor megjelenik a háttérkép, ami egy letöltött kép szóval a letöltéseket nem törölhette. Néha megjelenik egy hibaüzenet, ami ezt írja: "Can't load Android system. Your data may be corrupt. If you continue to get this message, you may need to perform a factory data reset and erase all user data stored in the device." Van két gomb: Try again = újraindítja a telefont, Factory data reset = törli az adatokat. Mit tehetnék? Csak az adatokat szeretném visszakapni, mert fontos információk vannak a telefonomon. Esetleg alkalmazást vissza lehet hozni valahogy? Egy jegyzettömbben voltak az adatok.

2022. ápr. 21. 17:29
 1/2 anonim válasza:

Próbáld meg újraindítani biztonságos módban: Amikor megjelenik a hibaüzenet tartsd lenyomva a bekapcsológombot, ha megkérdezi hogy kikapcsolod-e, akkor a kikapcsolást tartsd lenyomva.

Ez nem minden telefonon működik, de egy próbát megér.


Második körben ha az ADB be van kapcsolva, akkor azon keresztül meg lehet próbálni feléleszteni az eszközt, de ha nincs rootolva, ott is viszonylag kevés eszköz áll rendelkezésre


Ha nyitott a bootloader, akkor meg lehet próbálni a bootloaderen keresztül elindítani egy recovery romot (lehetőleg flashelés nélkül). Ez is gyártó, és készülékfüggő.

2022. ápr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már megoldódott a probléma. Kivettem a SIM-kártyát és a külső memóriakártyát, aztán bekapcsoltam és működött de voltak még problémák pl. nem volt háttér, nem nyíltak meg a felső és az alsó menük, az alkalmazások nem működtek vagy folyton kiléptek de nagyjából működött. Letöltöttem az Avira vírusirtót és vagy 20-szor lefuttattam és most teljesen normálisan működik, 2 hibát kivéve. Ha letörölném a vírusos alkalmazást, akkor nem történik semmi és ha megnyitnám a beállításokban az alkalmazás kezelőt és onnan törölném le, akkor kilép a beállítások. Ezen kívül tökéletesen működik.
2022. ápr. 29. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!