Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha úgyérzem kíbertámadás...

Ha úgyérzem kíbertámadás áldozata lettem hol tudok segítséget kérni Pest környékén?

Figyelt kérdés
2022. máj. 1. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt fejtsd ki bővebben: Mit értesz kibertámadáson? Miből gondolod, hogy az ért?
2022. máj. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
csak szeretném megnézettetni a gépemet és a telefonomat, mert furcsa anomáliák történnek vele.
2022. máj. 1. 21:08
 3/10 A kérdező kommentje:

1 hete feltörte valaki a facebookomat(azóta visszaszereztem), de kaptam 1 zsaroló levelet is.


egy ilyet

[link]


ami valószínüleg spam...csak hogy itt freemail címekről van szó nekem meg indamailem van.

2022. máj. 1. 21:11
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen "furcsa anomáliák" történnek a gépeddel és telefonoddal?
2022. máj. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
továbbá telefonomon több fura anomáliát észrevettem, zenehallgatás közbe föl le megy a hangerő, autokorrekt beállítás valahogy be lett állítva és a kamera fényképzeőjénél is észrevettem beállitásokban változásokat de még azt is észrevettem hogy a mobilnet is át lett állítva egyik sim-ről a másikra.
2022. máj. 1. 21:13
 6/10 A kérdező kommentje:
olyan mint ha valaki kívülről állítgatná a telefonom...hol tudnék
2022. máj. 1. 21:14
 7/10 A kérdező kommentje:
hol tudnék ezügyben segítséget kérni?
2022. máj. 1. 21:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnos van ilyen, nekem ma lefagyott a tv (kábeltv), semmit nem lehetett rajta állitani. Áramtalanitás után néhány próbálkozás, utána működött. Ekkor beléptem a Face-ra, a messangerben jött egy üzenet. ÉS ebben volt a vírus! Ilyen az, ha olyan vírusirtód van, amelyik a routert is ellenőrzi és nem sajnálod rá a pénzt... ÉLJEN a vírusírtó!
2022. máj. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Van informatikus ismerősöd? Vagy nézesd meg gépedet szervizben.
2022. máj. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Elviszed egy olyan szervizbe, ahol foglalkoznak biztonságtechnikával is.


De korántsem biztos, hogy támadás áldozata lettél. Valószínűbb valamilyen szoftveres vagy hardveres hiba.

2022. máj. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!