Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Pár napja a gmail-ba belépve...

Pár napja a gmail-ba belépve a zöld lakat helyett piros áthúzott halálfej jelent meg. Ötlet?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 20:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ez valami vírus! Futtasd el a vírusirtódat.
2010. szept. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
NEMTUDOM ÉN MÉG ILYEN PROBLÉMÁVAL NEM TALÁLKOZTAM, DE TALÁN MÁS TUDJA...
2010. szept. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
2010. szept. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem találja hitelesnek a Chrome a biztonsági tanúsítványt. (Hogy miért, az kérdéses...)


Én az iskolai digitális naplóba akartam belépni. Először dobott egy vörös riasztást, mikor továbbmentem, akkor pedig megjelent a halálfej.

2010. szept. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Akkor ez a Chrome-ba beépitett adathalász-szűrő lehet, én is használom ezt a böngészőt, de ilyet még nem láttam.
2010. szept. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

-ELÖSZÖR IS KÖSZI A GYORS VÁLASZOKAT!!!!!!!!!

-KICSIT ZAVAROS A MEGEDOTT OLDAL FORDITÁSA DE AKKOR EZ NEM EGYEDI DOLOG/SOKKAL TÖBBET NEM TUDTAM KIBOGARÁSZNI/

-VIRUSIRTOVAL,KERESŐKKEL-MALWARE,STB NEM VOLT MEGOLDÁS

2010. szept. 18. 08:59
 7/18 anonim ***** válasza:

Töröld le és telepítsd a legújabb Google Chrome-t. [link]

Ha van gépeden Firefox, akkor annak a beállításait és könyvjelzőit importáld bele. Kezdőlapnak jó a www.google.hu/firefox, ez kereső is egyben. Csavarkulcs/Beállítások/Személyes dolgok/Adatok importálása egy másik böngészőből.

2010. szept. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

ÜDV.LETÖRÖLTEM ÉS UJRATELEPITETTEM EZ MEGOLDOTTA.

REMÉLEM NEM LESZ UJRA ELÉG ZAVARÓ.

MIÉRT LEHETETT?KÖSZÖNÖM!

2010. szept. 19. 09:22
 9/18 A kérdező kommentje:
NA,2ÓRÁRA LEKAPCSOLTAN A GÉPET ÉS MEGINT.MOST A LAKAT VAN ÁTHÚZVA PIROS X-EL MEG A https-IS DETTO.
2010. szept. 19. 11:26
 10/18 anonim ***** válasza:

A gépeden vagy féreg vagy trójai garázdálkodik. Ez biztosan valami komolyabb fertőzés lehet, amelyik a netet blokkolja a böngészőn keresztül. Mindegy, milyen vírus- és kémprogramirtó van a gépeden, ezt töltsd le, telepítsd és ereszd rá. Biztosan meg fogja találni. És maradhat a gépeden. [link]

Vagy ezt, de ez csak Online víruskereső: [link]

2010. szept. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!