Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Kaspersky Internet Security...

Kaspersky Internet Security (hivatalos, 1 éves licenccel), ez mellé érdemes feltennem malwarebytes-ot? Ez kiegészíti a KIS-t vagy netán zavarja a kettő egymást?

Figyelt kérdés
Tehát fel lehet tenni a malwarebytes-ot a KIS mellé? Ez kémrobotokat is keres vagy azt a KIS is keresi? Ez a kettő így együtt felesleges? Vagy zavarják egymást? Vagy lassítja a rendszert?

2022. máj. 19. 04:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem kapcsolod be a real time védelmet, akkor biztos nem okoz gondot. Nekem is úgy volt, amikor még Windows-t használtam
2022. máj. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem
2022. máj. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Shaddark ***** válasza:

Lassítani mindenképpen fog. Nem is kicsit.

De nem fogják zavarni egymást.

Az első program indításnál létrehoz egy virtuális közeget amiben elindítja a fájl, itt megvizsgálja hogyan viselkedik. A másik addig nem fér hozzá. Majd ha lefutott az első ellenőrzése akkor a másik is megcsinálja ugyanezt.

"Ha nem kapcsolod be a real time védelmet"

Ennyi erővel le is törölheted, a vírusirtóknak jó 20 éve nem az a fő funkciójuk, hogy azonosítsanak és töröljenek fertőzéseket, hanem hogy megelőzzék a fertőzést. Erre szolgál főként a real-time védelem. NE kapcsold ki.

2022. máj. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó !


Nem azt mondtam, hogy a KIS védelme ne legyen real time, hanem a másiké. Azt alkalmanként lefuttatni

2022. máj. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Shaddark ***** válasza:

Jah, akkor félreértettem.

Úgy működik nálam is mondjuk, csak KIS helyett FSecure van :)

2022. máj. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Arra a következtetésre jutottam, hogy elég a KIS. Letoröltem mellőle a malwarebytes-t. Ez csak lassítana.
2022. máj. 20. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!