Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik fizetős védelem a jobb?

Melyik fizetős védelem a jobb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg a Kaspersky Internet Security van a gépemen, de annyira fogja az erőforrásokat, valamint nem annyira barátkoztunk össze, hogy elgondolkodtam a leváltásán. Előzőleg Eset Smart Securityt használtam. A kérdés, hogy a Malwarebytes, vagy az ESS alternatívát jelent-e és amennyiben igen, a kettő közül melyik a jobb? Ha azt mondjátok a kasperskyt nem veri semmi azt is megértem.

Köszi.



2016. márc. 8. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:

A malwarebytes egy malware kereső, nem helyettesíti a víruskeresőt, legfeljebb kiegészíti azt.

Az alábbi linkeken meg tudod nézni a teszt eredményeket, a kaspersky egyébként az egyik legjobb, de nem egyedüli.


[link]

[link]

[link]

2016. márc. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezért is használjatok inkább Linuxot (ami mellékesen ingyenes) Windows helyett. Arra még nem kell vírusirtó (és eléggé valószínű h. a jövőben sem):


Innen letöltheted (ha lehet LTS verziót használj):


[link]


Ha telepítettél már Windowst, akkor tudsz Ubuntut is (azaz next-next finish, csak az adataid mentsd le előtte): https://www.youtube.com/results?search_query=linuxliveusb.com


Kényelmes a használata és végre SOHA többet nem kell olyan szöveget látnod h.: "frissítések telepítése folyamatban, kérem várjon" - mivel be lehet állítani h. a háttérben frissítse a gépet: [link]


Rengeteg program van már nagyon rég óta Linuxra: VLC, Firefox, Google Chrome, Transmission (utóbbi torrent kliens), GIMP (komolyabb képszerkesztő), LibreOffice (MS Office helyett) stb.


Ha bármiben elakadnál Ubuntu terén, itt biztos segítenek: [link]

Vagy magyarul: [link]


Extra biztonságra vágyók használjanak: [link] -et, v. esetleg Firejail -t. Ezek a még bármi tudás nélkül használható a valóságban hatékony eszközök.


Szép napot.

2016. márc. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

-Nagymama miért van akkora arcod?

-Mert debiant használok.


Használtam már linuxot köszi. Nem véletlenül használom azt az oprendszert, amelyiket használom és amúgy a linuxra is nyugodtan keresheted a védelmet, amilyen sérülékenységek vannak benne. A windows is ingyen van számomra, nem ez volt a kérdés, és nem, nem váltja ki a jajj de szabad és nyilt forráskódú rendszer. Minden programot be tudtam szerezni legálisan amire szükségem van és nem okoz problémát a "jaj hát majdnem tudja a linuxos is, csak hát ugye mégsem". Egyébként programozónak tanultam, úgyhogy ne aggódj, telepítettem már linuxot életem során és nem csak a next next lépésekkel hanem terminál alól hálózatról is - épp debian volt amúgy.


A kérdésem egyértelmű volt, a válaszod pedig nem releváns.

2016. márc. 9. 14:59
 4/8 anonim ***** válasza:

Én Avirát használok nagyon régen, és bevált.


A "független" teszteken is jól teljesít, a Top 5-ben ott van mindig. Nem is drága, most kb. 18e Ft volt két évre, három eszközre.

2016. márc. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
18 ropi két évre három eszközre? Ehhez képest a Smart Security egy gépre egy évre körül-belül ugyanennyi, a kaspersky meg kinevetne, hogy ennyiért nem dolgoznak. Köszi a tippet!
2016. márc. 10. 13:32
 6/8 Nordzsesz válasza:

Kinevetne mi? Akkor nézd meg ezt:

[link]

2016. márc. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
G2a.com-on már 300 Forintól kapsz licenszet kulcs formájában. 300 Forintért 90 napra 3 eszközre kaptam a total multi device security fajtájából. Az árak változóak, de jobban megéri mint boltban 10ezrekért...
2016. ápr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocs. Nekem kaspersky van. Top 1. top 2. helyezést kapja minden évben! Emelett még a Bitdefendert mondják.
2016. júl. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!