Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ki akarja csalni a pénzem?

Ki akarja csalni a pénzem?

Figyelt kérdés

Egy nyelvtanulós applikáción megismerkedtem egy állítólagos kínai származású amerikai hölggyel, aki nagyon titokzatos, és mikor beszélgetünk, akkor mindig arra fut ki a beszélgetés, hogy vegyek USDT-t 500 dollár értékben, mert szerinte ez jó befektetés nekem. A legfontosabb ehhez az lenne, hogy telepítsem a Binance nevű programot, vagy az OKX-et.Videótelefonálásra nem hajlandó, telefonálásra sem, (majd, ha megismertük egymást) Eddig egy db képet küldött magáról.

Nagyon bűzlik a dolog.....



2022. máj. 20. 21:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
85%

Úgy erzem a kerdező mar eldöntöttevh őt nem lehet átverni...


Hát akkor hajrá.. 😁😁😁

2022. máj. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

#11-es!


Gondolkodtam, megsajnáltam szegény csalót, olyan szorgalmasan dolgozott az ügyön, kértem az IBAN-ját ,hogy elutalok neki 500 US dollárt, de azt mondta nem kell a pénzem, nemlehet rajta kiigazodni.

2022. máj. 21. 23:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!