Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Lehet vírusos a laptopom? Mit...

Lehet vírusos a laptopom? Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Szóval ma (tudom, hülye voltam) streamen néztem egy filmet. Nem tudom, mennyi tárhely volt ezelőtt a gépemen, de olyan 70GB rémlik.

Mindenesetre a film után láttam, hogy 60 GB tárhely van. Azt hittem,rosszul emlékeztem. Kiléptem mindenből, és úgy hagytam a gépem. 20 perc múlva már csak 59,7 GB volt rajta, és ez így ment amíg most 59.1 GB-nél kikapcsoltam. Tehat biztos csökkent a tárhely mérete. Utánanéztem, és a file-jaim a C merevlemezben 133 GB-t foglalnak el, de a C az írja, hogy 170 GB van felhasználva ott.

Sajnos holnap nincs nyitva egy laptop szerviz se. Lehet vírus ez? Mit tegyek?


Előre is köszönöm



2022. máj. 21. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Futtasd le ezt:

[link]

Megtalálja, ha bármi bejutott a gépedre.

2022. máj. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

dehogy találja ha rootkit van benne azt nem látja

formázd le az egészet az a biztos :) csak vicc volt

futtas tárhely felszabadító programot lehet csak

2022. máj. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Lefuttattam az ESET-et, és nem talált semmit. Viszont amíg az dolgozott, a C-n levő tárhelyem lement 59.1-ről 58.4-re, pedig hozzá se nyúltam a géphez, illetve láttam, ahogy fogynak le a számok, tehát nem az ESET vette le annyira :(

2022. máj. 22. 09:43
 4/7 A kérdező kommentje:
Most megnéztem, és a C úgy érzékeli, hogy 167 GB-t használtam fel, de mikor megnyitottam a C-t, és CTRL-ALT-tal a file-k nagyságát számíttattam ki, akkor azt írta, hogy csak 118 GB helyet foglal. Ez szép és jó, de a kettő között 50 GB különbség van :(
2022. máj. 22. 10:46
 5/7 anonim ***** válasza:
2022. máj. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Haburc ***** válasza:
Érdemes lenne megnézni a HDD kondicióját HDD sentinellel. Lehet valami kémprogram is. Még esetleg egy CCleaner-t érdemes lenne futtatni. Végső megoldás újratelepítés.
2022. máj. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Wise Registry Cleaner, ezt is le lehetne futtattni.
2022. máj. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!