Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Laptopom vírusos lett, valaki...

Laptopom vírusos lett, valaki segítene?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kb. egy hete letöltöttem internetről egy programot aminek az a neve, hogy virtual piano. most nem is az a lényeg, hogy mit töltöttem le, hanem az hogy vele együtt lejöttegy vírus is. Ha böngészőben vagyok, mindegy, hogy chrome-ban, vagy firefox-ban, a laptopom állandóan hírdetéseket küld, és az van odaírva, hogy "powered by provider". utána kerestem neten, megpróbáltam letötölni én, de nem ment. 2 napig hibátlan volt, de most már megint kezdi. letöltöttem az adwcleanert, és letörölte, aztán letöröltem mind2 böngészőmet,és újra letöltöttem a mozzillát is és a chromet is. de még mindig küldi a hírdetéseket. van valami módszer hogy lelehessen véglegesen törölni? előre is köszi a válaszokat. ja és bocsi a helyesírásért.

2016. máj. 3. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ezt végigcsináltad?

[link]

2016. máj. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
végig, és már nem vírusos, köszi:)
2016. aug. 25. 00:48
 3/3 anonim válasza:
Az èn gèpemnek is hasonlò vagy mondhatni ugyanez a baja csak az igazsàg az, hogy èn nem èrtek a gèpekhez, ìgy fèlek egy kicsit nekiindulni.
2016. okt. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!