Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Csinaltam biztonsagi mentes...

Csinaltam biztonsagi mentes viberen de mikor iphonrol androidra tettem az alkalmazast minden eltunt. Miert?

Figyelt kérdés
2022. jún. 16. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Nekem meg a pénztárcám tűnt el miközben az orromat fújtam.

Hogy okozhatja egy papírzsebkendő a pénzem eltűnését..? 🤪

2022. jún. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy azért, mert az alkalmazás, nem kompatibilis Android-al? Még ha el is indul, valamennyiben talán eltérőbb, az adat-tároló a két rendszer között, erre gondolok:


Android\Data iphone-on nemtudom, hogy van ez, de, ha +1 mappa van előtte, tegyük fel: Android\Data\Iphone\Data akkor hibás, mert nem fogja beolvasni, ezt még nézd meg.

2022. jún. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom!!!
2022. jún. 17. 06:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2022. jún. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a csúnya rakuten ellopta az adataidat.
2022. jún. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 De La Cruse ***** válasza:
29%

Nem való már a piacra az ifon.

Felsőbbrendűsködő elitista beképzelt cég aminek a termékeit túlszárnyalják már olyan kisebb cégek is amik mindenki számára elérhetőek.

És még képet is tudnak egymásnak küldeni és szabadon használhatnak SIM-kártyát amire a dolgaikat mentik.

Nem kell kártya cserénél a telefonba újra beírni a neveket és a telefonszámokat.

Igazából az ifonnál már minden jobb.

Az ifon azt üzeni a környezetének és a felhasználóinak:

Lenézlek benneteket!

És ettől a legjobban a felhasználó szív.

2022. jún. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha megvan még az eredeti forrás, lehet hogy van rá célzott program ami átteszi...

Ha érdekel írj.

2022. júl. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!