Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha egy folyamat, teljes...

Ha egy folyamat, teljes hozzáférésű aktív Handle-val rendelkezik egy másik folyamat felett, akkor az azt jelenti, hogy teljesen hozzáfér?

Figyelt kérdés

Példának, hmm, van egy játék, és egy kliens, a játéknak van Anticheat-je, viszont, miután feloldottam a Handle-t, az Anticheat működésképtelenné vált. De a folyamat ugyanúgy működött.


A célom ezzel az, hogy le tudjam zárolni, az összes nem szükséges Handle-t, ez által, még biztonságosabbá teszem a rendszer-t. Természetesen egy automatizáló program fogja végezni ezt, de, ez már nem a kérdéshez tartozik.



#tesztelés #VédelmiRendszer-Handle
2022. jún. 18. 04:05
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

Áááá, annyira tudtam... :D

A Tanenbaum-könyvvel hogy állsz? Mondtam, hogy addig ne kérdezz, ameddig alapvető hiányosságaid vannak!

2022. jún. 18. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Te figyelj :D ez egész csodálatos, te, na jó :D :D :D Te egész nap arra vártál, hogy feljöjjek és kérdezzek? De komolyan, lefogadom ha tegnap 10-kor írtam volna ki a kérdést te itt lettél volna :D
2022. jún. 18. 04:12
 3/9 A kérdező kommentje:
Amúgy, 1-es, mi a célod velem? Most őszintén. Azt akarod, hogy elmenjek az oldalról? Megoldható, csak mondanod kell az igazat.
2022. jún. 18. 04:13
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

"Azt akarod, hogy elmenjek az oldalról?"

Igen, nagyon sokan ezt akarjuk. Köszönjük.

2022. jún. 18. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jól van, viszont, akkor, szólj nekik, és itt megszavazhatjuk. Ha elég sok lesz, elmegyek. :)
2022. jún. 18. 04:18
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

Majd ha képes leszel helyesen leírni egy kérdést, és nem hemzseg az alapvető tudásbeli hibáktól, akkor majd válaszolok. Ameddig csak vagdalózol a hülyeségeiddel, addig nem. Akkor sem, ha ettől megint begőzölsz.

Az arcodból meg vegyél vissza! Senki nem vagy itt, és nem véletlenül olyan az értékelésed, amilyen.

2022. jún. 18. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Nocsak Monó, mégis elrejtetted a neved? Ne gondold, hogy így nem tudjuk a kérdéseidről, hogy te írtad!
2022. jún. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
Mit jelent, hogy egy folyamat hozzá fér egy másikhoz? Ezt értelmezd már légyszíves. Mert ez egy nagyon szakmaiatlan dolog, és nem is értem mire gondolsz. Ilyen fogalommal az elmúlt 25 évben mióta ezzel foglalkozom nem találkoztam.
2022. jún. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja értelmezni, mert ő sem tudja, mit akar. Azt hiszi, nagyon magas szinten áll, de közben alapvető ismeretei hiányoznak.
2022. júl. 14. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!