Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik kültéri kamerát/...

Melyik kültéri kamerát/ kamerarendszert vegyem?

Figyelt kérdés

Udvar, telek megfigyelésére kellene. Fontos lenne, hogy telefonon is bele tudja nézni az élő képbe, illetve vissza tudjam azt nézni és könnyedén lementeni. 2-3 kamerára gondoltam, amik wifin kommunikálnának. Extra nagy érték nincs, inkább csak a kutyákat és az udvaron játszó gyerekeimet figyelném meg, örökíteném meg egy-egy hasraesésüket.


Kiszemeltek:

- TP-Link 320ws (24 ezer/darab)

- Xiaomi Imilab EC3 (20 ezer/darab)

- Hiseeu CCTV készlet (60 ezer 4 darab, ami tartalmazza a 8utas NVR-t és más egyéb kiegészítőket).


Először a TP-Link felé húztam, de ez a Hiseeu egy komolyabb cuccnak tűnik. Most van akcióban a banggood-on.


Szerintetek?


2022. júl. 3. 12:03
A kérdező szavazást indított:
TP-Link 320ws
Xiaomi Imilab EC3
Hiseeu rendszer
6 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ez a Hiseeu nem jó. Nem valami nagy márka. Valószínű kínai kacat. TP-Link vagy a Xiaomi közül válassz.
2022. júl. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Mindhárom kínai, csak előbbi kettő ismertebb nálunk.
2022. júl. 3. 13:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mamár minden kínai, csak nálunk arra mondják hog kínai ami béna. Elnézést hogyha nem voltam érthető. Nincs mit.
2022. júl. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hiába wifis ha tápot vezetéken kell neki adni. Akkor egyszerűbb Poe képes utp kábelt bekötni és azon egyúttal tápot is adni neki. A táp jöhet Poe switchből és Poe IP kamera kell hozzá. Tehát szerintem jobban járnál nem wifis, utp-s Poe IP kamerával. De nem muszáj a Poe switch, lehet Poe injectorral is tápot adni a kamerának. És akkor nem kell Poe képes kamera sem.
2022. júl. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Teqiero85 válasza:
Figyelj oda a vásárlásnál , olyat vegyél ami tartós.
2022. okt. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!