Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ma egy weboldaldalnak véletlen...

Ma egy weboldaldalnak véletlen engedélyeztem, hogy küldjon értesítéseket, ez most vírus?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma véletlen megnyomtam az engedélyt és ezután értesítést kaptam, amik inkább hirdetések voltak appokról, az értesítéseket blokkoltam. Ki vagyok téve vírus veszélynek? (+ semmit nem töltöttem le,Android telefonról van szó, internetes böngésző keretében engedélyeztem, nem Chrome-on)

2022. júl. 10. 11:53
 1/6 A kérdező kommentje:
A böngésző, a telefonban lévő, alap Samsung Internet volt
2022. júl. 10. 11:57
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában az, hogy egy oldal küldhet értesítéseket, nem vírus. Az, hogy egy adott oldal mire használja fel ezt a lehetőséget, az üzemeltetőjén múlik. Vírust nem, de mindenféle felesleges reklámot és hirdetést közzétehetnek így értesítés formájában. Vond vissza az engedélyt a beállításokban.
2022. júl. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyoon szépen köszönöm a segítséget,mostmár megnyugodtam!
2022. júl. 10. 12:05
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ez egy hibás felhasználói döntés volt. Vágd pofon magad. :)

Vírushoz semmi köze.

2022. júl. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a pofon meglesz! Nagyon szépen köszönöm!:)
2022. júl. 10. 12:24
 6/6 anonim ***** válasza:
no por, no vírus
2022. júl. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!