Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha valaki megtudja a számítógé...

KlinPéter kérdése:

Ha valaki megtudja a számítógépemnek a nevét, akkor bajban vagyok?

Figyelt kérdés
Szeretnék videót készíteni a számítógép gyorsításáról és lenne egy olyan rész, amiben a temporary fájlokat törölném, és ott látszodna a PC-mnek a neve. És ha ezt megtudja egy hacker, akkor bajban vagyok? Ha igen, miért, ha nem, miért nem?

2022. júl. 28. 15:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
95%

Kedves Péter!


már itt is megjelenik a neved,

most mi lesz?


a fogtündér így meg fog találni...

2022. júl. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha a géped neve a bankkártya adataid, akkor igen, bajban lehetsz :)
2022. aug. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
56%
Uramisten! Te akarod a népet informatikára oktatni? Medve anyám...
2022. aug. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

#13: Csak egy lenne a sokezer "töröld a gyorsítótárat és töredezettségmentesíts, és négyszeresére gyorsul a géped!!!!4" videó közül.

Sajnos tele van ilyenekkel az internet. Értem én a jó szándékot, de ezt miért nem lehet átverés nélkül csinálni?

2022. aug. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Kedves 14-es felhasználó!


Én már valójában megcsináltam a gyorsítós videót TikTok-on, méghozzá két részben. Sajnos egyik sem garantálja a 100% gyorsulást, de azért hátha. Nem minden gépnél működik ez, és egy szóval sem mondtam ezt, hogy ezekkel garantált a siker. Csak YouTube-on akarnám ezt csinálni. Csak ahogy nézem a kommenteket, nem kell aggódni az életem miatt. Elég az én bajom. Ja és semmi clickbait nem lenne.


Na további szép estét!

2022. aug. 10. 23:22
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha valaki tényleges teljesítmény javulást akar, az vesz ssd-t és biosban ahci-re állítja azt, (rendszer újratelepítést igényel ez) ezt követően felrak egy revios-t ha gondolja (hülyeségektől megszűrt windows) és auto teljesítménycentrikusban hajtja a gépet. Processzort rendeltetés szerűen meghúzva normális hűtéssel kell használni a jobb teljesítményért, az sem dísznek van a gépben és végülis ezzel már többet sajtoltál ki a gépből mint egy %temp% ctrl+a és del kombóval, azt meg mondanom se kell hogy windows10-11 telepítésnél mellőzni kell mindent
2022. aug. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ami felesleges, itt gondolok arra hogy személyreazabott reklám és adatgyüjtések
2022. aug. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!