Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Jó vírusirtó 2022-ben ?

Jó vírusirtó 2022-ben ?

Figyelt kérdés
nekem avast van fent normális és sok helyen "felfogja" a vírust, volt malwarebytes sokkal jobban átnézi a mappákat hogy van e benne vírus de semmit sem mutatott hogy bekapok e egyet, mcafee nem éri meg -esetre mondják meg avgre kaspersky jó és megéri, meg ugye van alap windows defender nem annyira bízok benne, avastot használtam már régóta és semmi bajom nincs vele megéri váltani vagy maradjon ? mindig változnak ezek a vírusirtók meg a vírusok de szerencsére semmi komolyat nem kaptam be

2022. aug. 2. 14:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Én az oroszt nem tenném fel...

BitDefender sokszor előkelő helyeken szerepel a tesztekben. Túl gyanakvó is, de ez csak akkor probléma, ha például az ember sajátmaga fordítja a saját programjait és van hogy a végrehajtandó .exe fájlt karanténba vágja, még akkor is, ha ki van neki jelölve a mappa, hogy a benne lévők futását engedje.

2022. aug. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
a szokásaidon változtas és akkor megfog felelni a windows defender is
2022. aug. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

1. A Windows Defender elég jó eredményeket ér el a tesztekben.

2. A 2 legjobb szerintem a Malwarebytes és a BitDefender

3. Az Avast sem annyira rossz, ha nincs vele bajod, hagyd fent nyugodtan

4. A McAfee-t kerüld el messziről mert iszonyat bonyolult eltávolítani

5. A Kaspersky állítólag jó cucc, de Orosz és politikától függetlenül én nem bíznék meg benne

2022. aug. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Defender is megfelelő. Avast is jó, bár eltávolítani egy külön mutatvány...

EsetOnline is futtatható, neten keresztül szaszerol, Defender mellett ez is futtatható néha.

De a legjobb vírusirtó, te magad vagy...

2022. aug. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
kaspersky igen elkerülöm mert háború van a szomszédban és ki tudja mit adtak hozzá mostanra az oroszok, windows defendere kiváncsi vagyok milyen eredményeket ért el, esetet bitdefendert kipróbálom és a malwarebytes újranézzem
2022. aug. 2. 23:33
 6/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2022. aug. 2. 23:34
 7/19 anonim ***** válasza:
Eset Internet Security, előfizetve. Diákoknak, katonáknak, pedagógusoknak, orvosoknak és nyugdijasoknak féláron. A legjobb, ami otthoni gépre létezik.
2022. aug. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
nézzétek the pc security channel videóit és azután döntsetek
2022. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
2022. aug. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
windows defender.... évek óta nem használok semmilyen sz*rt
2022. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!