Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nagyon szeretem Avast vírusirt...

Nagyon szeretem Avast vírusirtót szerintem egészen jó vírusirtó! Szerintetek nem?

Figyelt kérdés
2022. máj. 9. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Szerintük lszrjuk... amugy az Eset jobb
2022. máj. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eset nekem az drága!
2022. máj. 9. 22:07
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem azért nem szimpatikus!
2022. máj. 9. 22:07
 4/6 2*Sü ***** válasza:
100%

Úgy egy–másfél évtizede szívesen ajánlottam az ingyenes változatát, elég jó volt, és viszonylag kis erőforrást igénylet. Ma már nem, mert nem csak hogy irritáló módon reklámozza önmaga fizetős változatát, de nem is teljesen tisztességes eszközökkel teszi ezt („a géped veszélyben van” és hasonlók).


Én ugyan Linuxot használok, de otthoni környezetben Windows esetén én megelégednék a Windowshoz gyárilag adott Defenderrel is. Ugyan a kezdetekben egy vicc volt, de mára eléggé felnőtt a feladathoz, egész jól teljesít különböző teszteken. Nulladik napi sérülékenységek, meg a felhasználói hülyeség ellen – pl. „kapcsold ki a vírusirtót, mielőtt telepíted ezt a cracket” – úgysem véd meg egyik vírusirtó sem, a gyakoribb kártevőket meg úgyis felismerni az összes ismertebb vírusirtó.

2022. máj. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Eset Internet Security sokkal jobb, de fizetős, viszont vannak kedvezmények, pl. diák, pedagógus, nyugdijas, orvos stb. Tehát van, amikor a 17 ezer csak fele annyi.

[link]

2022. máj. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
avast egy szar. ha ennyire ingyenes vírusírtót akarsz töltsd le a kaspersky free-t. nincs reklám hogy fizess, sokkal jobb az avastnál, kevésbé eszi a gép erőforrását
2022. aug. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!