Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Van valamilyen jelszó változta...

Van valamilyen jelszó változtatás limit Facebook-on?

Figyelt kérdés

Nagyjából 3 hete változtattam jelszót, mikor egy bulizós éjszaka közben azt dobta ki a Facebook-om, hogy valószínüleg beléphettek a felhasználómba/gyanus tevékenységet észleltek. Bár kétfaktoros beléptetésem van, de azért úgy voltam vele, nem árt ha megváltoztatom gyorsan. Akkor ezzel nem is volt problémám, azon kívül hogy természetesen elfelejtettem.


Telefonról nem léptetett ki, gépről viszont igen és hiába arra megyek hogy "elfelejtettem a jelszót", folyamatosan mindenféle alternatív megoldások helyett azt dobja ki, hogy próbáljak meg újra a jekszavammal belépni..amit hát nem tudok.


Sose volt ilyen, esetleg van valamilyen limit arra hogy milyen gyakran lehet változtatni?


Vagy ha nem, akkor is mit tudnék tenni?


(Egyedül egy alternatívát tudott feldobni, hogy próbáljak meg google segítségével belépni, erre persze azt írja ki hogy nem sikerült. De közben folyamatosan dobálja arra az email-re a különböző eseményeket, így valójában eléri azt az emailt.)



#Facebook #jleszó
2022. aug. 16. 18:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!