Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírust kaphatott a számítógépem?

Vírust kaphatott a számítógépem?

Figyelt kérdés
Tegnap elég sok mindent töltögettem le az OMSI 2 nevű játékhoz a netről, minden szuper volt, de ma reggel amikor bekapcsoltam a gépet nem reagált semmire, sem billentyűzetre, sem egérre. Illetve csak annyit reagált, hogy amikor megnyomtam egy billentyűt, pl a windows gombját, akkor elfeketült a képernyő egy másodpercre, majd visszajött a kép, utána megint semmi. A bekapcsolóval kikapcsoltam, majd ismét be, ugyan azt csinálta. Vártam kb 10 percet, majd egyszer csak betöltött a tálca, majd megjelent az az előugró ablak, ami akkor jön elő, amikor az alt+f4-et megnyomjuk, mivel amíg nem volt magánál, addig azt nyomogattam. Azóta minden működik, nem akad, nem lassú, viszi a játékokat, de félek, hogy nem-e vírust szedtem be, és azért csinálja. Ha vírus, akkor mit csináljak? Jelentkezzek ki mindenhonnan meg ilyesmi?

2022. szept. 4. 12:54
 1/4 DK-s ***** válasza:

Szerintem xarakodik a vinyó.


Összeomlott a rendszered, de sikerült neki helyreállítani. Én a helyedben megnézetném.


Eseménynaplót nézted?

2022. szept. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az eseménynaplót hol kell megnézni?
2022. szept. 4. 21:57
 3/4 DK-s ***** válasza:

Beütöd a Google-be hogy eseménynapló winX.


Az X helyére a te rendszered kerül.


Tehát ha win7-ed van például, akkor eseménynapló win7

2022. szept. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2022. szept. 4. 23:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!