Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Egy fake instagram oldalt...

Egy fake instagram oldalt talàltam a tőlem ellopott sajàt insta fotóimmal, rólam. Engem le tiltott az illető, így nem tudom jelenteni a saját peofilomon, hogy màsnak adja ki magát(én) opció. Többen jelentettèk nem törlődik. Valami tipp?

Figyelt kérdés
Instagram , törlés , jelentés , fake

2022. szept. 21. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

(Bár semmit nem ér, közzétennék egy screenshotos posztot a fiókról az ismerősöknek jelezve, hogy visszaélnek a tartalmaiddal. Azért ne a profiladatokhoz írd ki, mert ha ő is megcsinálja akkor mindkét fiók egymásra mutogat, hogy a másik a csaló. Ha kirakod posztként, akkor dátum szerint visszakövethető, hogy te raktad ki eredetileg és nem fordítva.)


A többi része az, hogy bízni kell a rendszerben, hátha csak a feldolgozási idő hosszabb, és majd valami történik.

2022. szept. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Akár kezdheted a fotók leszedetésével. Ez sérti a szerzői jogaidat

[link]

2022. szept. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Tudod jelenteni a saját profilod alól, csak a fiók/fotók linkjére van szükség. Azt egy ismerőstől is elkérheted, akit nem tiltott, vagy kijelentkezel és így keresed meg az ő profilját és kimásolod a linkjét.
2022. szept. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt megtalálod a leírást, hogyan kell jelenteni:

[link]

2022. szept. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!