Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Készítettem egy kamuface...

Készítettem egy kamuface profilt. Valakit erről csúnyán kiosztottam és a profil tiltva lett. Ilyenkor el tudja olvasni a levelet az illető? Remélem, igen. Ő jelentette a profilt? A levél elküldése után néhány perccel már tiltva lett.

Figyelt kérdés

2022. jún. 17. 00:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő jelentette akkor nyílván olvasta a levelet. De ha te szüntetted is meg akkor is látja még mivel a profil 2 hét inaktívitás után szűnik meg végleg. (Legalábbis régebben így volt.)
2022. jún. 17. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Mindig hányingerem támad, ha egy ilyen gerinctelen csatornapatkány elmeséli, hogy mennyire bátor volt, hogy névtelenül jól kiosztott valakit, mert szemtől szemben nem merte elmondani.


Csak megsúgom, hogy a levél tartalmából, a fogalmazás stilusából, a helyesírásból már régesrégen tudja, hogy te voltál. Csak azért nem reagál rá, mert még azt sem érdemled meg, hogy a nyálát pazarolja rád és leköpjön.

2022. jún. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom felismert a stílusból. De ilyenekre felesleges kamuprofilt használni. Vagy mondod tovább a véleményed, vállava azt, hogy ez a te véleményed... Vagy hagyod a fenébe, elvégre nem kell mindenáron vitatkozni és lenyomni a másikat...
2022. jún. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kettes, ne itt vezesd le a dühödet a szar életed miatt és ne böfögjél bele olyanba, amiről fingod nincs.

Nagyon idióta vagy, ballagjál el szépen gyorsan.

Tipik okoskodó hülye vagy, nem vagyok rád kíváncsi. Véleményedre főleg nem. Ha nem tudod a választ a kérdésre, ne szólalj meg.

Saját facemrol rég letiltottam, mivel jól lehúzott, melóba beajánlottam és onnan is tartozással jött el és mondták, hogy miket terjeszt, amik nem fedik a valóságot, emiatt írtam neki. A saját facemról nem oldom fel. Ki mondott neked olyat, hogy nem mondom meg szemébe, ne magadból indulj már ki.

2022. jún. 17. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!