Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A rendszer-visszaállitás...

A rendszer-visszaállitás miket állit vissza?

Figyelt kérdés
azt tudom hogy a rendszer változásokat, de ez mappákat is töröl vagy csak programokat amiket telepitettem utána?

2022. okt. 14. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Kétféle lehetőséged van, rá fog kérdezni. Az egyik, hogy teljesen visszaállítja a gépet a gyári állapotba, a másik, hogy a saját fájljaid megmaradnak. Ez gondolom a saját könyvtárad (pl. C:\users\teneved) tartalmát jelenti.
2022. okt. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A rendszervisszaállítás ccsak a rendszerfájlokat állítja vissza. Gyakorlatilag félkész munkát végez. Ugyanis nem fogja visszaállítani a gépet teljesen abba az állapotba, amiben korábban volt. Rendszerfájl szinten törli a programokat, de láttam már olyat, hogy függetlenül ettől a Program files mappában ugyan úgy ott volt a program mappája teljes egészében, dde értelemszerűen mivel belepiszkált a rendszervisszaállítás a beállításszerkesztőbe (Registry), ezért értelemszerűen a programok nem voltak használhatóak. Szóval ha teheted, akkor használj valami rendes mentést.
2022. okt. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Okes köszönöm
2022. okt. 14. 10:18
 4/7 A kérdező kommentje:
És milyen program lenne jo hogy mentést csináljak ami mindent visszaállit?
2022. okt. 14. 10:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt egyenként (programonként) kell megcsinálnod, akkor sem biztos, hogy minden ugyanúgy lesz, mint előtte.
2022. okt. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm
2022. okt. 14. 11:05
 7/7 anonim ***** válasza:
2022. okt. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!