Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » 9 éves laptopom van. Gyárilag...

9 éves laptopom van. Gyárilag Windows 8.1 fut rajta. Használhatóm még egy ideig ? Van rajta vírusírtó. Rögtön nem tudok váltani másra. Vagy már nem szabad használni ? Vagy ez a két nap még nem olyan veszélyes még ?

Figyelt kérdés

2023. jan. 12. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ez nem úgy működik, hogy teszem azt éjfél után egy másodperccel már használhatatlanná is válik..
2023. jan. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

10-én 23:55-kor kijött a legutolsó frissítés, szóval most pár hétig még OK.

Váltani akkor váltasz amikor akarsz.

(A win10-nek csak annyi hogy kicsit több memória kell - de 2 vagy 4 gigával már vígan elvan).

2023. jan. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 P.O.C. ***** válasza:
100%

Azért nem kell annyira betojni, még sokáig használhatod csak nem kap a rendszer biztonsági frissítéseket.


Amúgy meg bár hivatalosan rég véget ért az ingyenes áttérés Windows 7 -ről és 8.1 -ről Windows 10 -re. A gyakorlatban viszont még mindig működik.

Csak letöltesz egy Windows 10 iso -t a Microsoft honlapjáról és ráfrissíted. Utána digitális licenced lesz Windows 10 -hez, a későbbiekben közvetlenül is feltelepítheted majd. Be fogja aktiválni magát automatikusan. A Windows 10 meg még 2025 -ig támogatott lesz.

2023. jan. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Használd..a kvantumszámítógépek ellen úgysem lehet mit tenni,nincs védve az égvilágon semmi.
2023. jan. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

A link:

[link]

2023. jan. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Természetesen nyugodtan használhatod.

Még 13 napig.

2023. jan. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Már régen lejárt a Windows 7 támogatása, de erős vírusirtóval hibátlanul működik. Ez a tartalék gépem, 10 éves és gyors.
2023. jan. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Thunderfairy ***** válasza:
Amikor 4 éve megvettem az új gépem akkor anyám megkapta a régit. Azotta is gond nélkűl használatba van, azzal gépezik. Windows 7 Pro van azon a gépen. Én meg átáltam linux-ra mert kipróbáltam és megtetszet. Vagyis: Nyugodtan használd úgy ahogy van.
2023. jan. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!