Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Feltörték a Facebook fiókomat,...

Feltörték a Facebook fiókomat,mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Tegnap egyik pillanatról a màsikra feltörték a FB fiókomat.Sikerült feltörnie az email cîmemhez tartozó jelszót és így megtudta vàltoztatni a FB jelszavamat mert nem volt aktivàlva a 2 faktoros hitelesítésem.Furcsa mert a feleségemét ugyanígy kb 3 hete törték fel és mindketten anno CitroMailes email cîmmel regisztrâltunk facera.Neki sikerült visszaszerezni a fiókjàt,mert Facebookon van olyan lehetőség,hogy lefényképezed az egyik okmànyodat és elküldöd nekik îgy tudod igazolni hogy tényleg te vagy az,akkor visszaadjàk neked az ellopott fiókodat.Ugyanîgy próbàltam én is tenni,viszont mikor feltöltöm az iratomat a rendszerbe és leokézom akkor csak tölt-tölt de nem csinál semmit a rendszer, egyszerűen nem küldi be az adatokat.valakinek lenne valami ötlete mit tegyek?Nem a profilom érdekel mert azt leszarom,csak van egy melós oldalam is ami nagyon sok munkàt hoz nekem,és nem akarom elbukni.köszönöm

2023. márc. 5. 11:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Csinálj új Facebook profilt, normális szolgáltatóhoz tartozó email-címmel és normális jelszóval! Sajnos a Facebooknál gyakorlatilag nincs support, semmilyen problémáddal nem foglalkoznak, így a feltört profilodra és az ahhoz tartozó oldalra keresztet vethetsz.
2023. márc. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!