Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Egy makacs,újra és újra...

JLCS kérdése:

Egy makacs,újra és újra feltűnő alkalmazást fog el nálam az eset-online a neve: JS/Adware.Agent.CY mit lehet tudni róla?

Figyelt kérdés
A net en nem sok mindent találtam erről az agent-ről.

2023. ápr. 2. 13:46
 1/7 P.O.C. ***** válasza:
85%
Valamiféle reklám Junkware lehet. Malwarebytes termékekkel próbálkozz, jobb ebben a műfajban, mint az Eset.
2023. ápr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Esetleg alkalmazz reklámblokkolót - például uBlock Origin-t - az megfoghatja a JavaScript reklámszkriptet, mielőtt kifejthetné "áldásos" hatását.
2023. ápr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1-es kipróbáltam a Malwarebytes-t talált 6 fenyegetést,és 3 kéretlent. Furcsa,hogy a NOD30 nem észlelte. Valaha pedig ez volt az egyik vezető. Kösz.
2023. ápr. 2. 16:50
 4/7 A kérdező kommentje:
A 9 cuccot a karanténba tette. Hogy lehet megsemmisíteni? Nem találtam rá lehetőséget.
2023. ápr. 2. 16:53
 5/7 P.O.C. ***** válasza:
Ha karanténba tette, az már nem árthat. Most nincs előttem a program, de talán ez segít: [link]
2023. ápr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem vetted meg az ESETet, akkor semmit sem ér. EZ csak egyszeri alkalomra elég. ESET Internet Security nagyon jó, persze fizetős. De vannak kedvezmények.

"JS/Adware.Agent.L adware


Elterjedtsége a májusi fertőzések között: 1.29%


A JS/Adware.Agent.L adware egy olyan alkalmazás, amely kéretlenül különféle reklámokat jelenít meg a felhasználó képernyőjén. Maga az adware más, kártékony program részeként érkezik a számítógépünkre.


Bővebb információ: virusradar.com/en/JS_Adware.Agent.L/description"

2023. ápr. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-tudom egyszeri alkalmanként bevált. a Malwarebytes-t telepítettem,de már sajnos lejárt. Néha úgy tűnt,hogy túl is védett...
2023. ápr. 20. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!