Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nekem feltörték a facét es...

Syylvia kérdése:

Nekem feltörték a facét es vagyis csináltam új jelszót,bejelentkezési kódot ad de útána kér mégegy kódot lehet hitelesitőt,azt sose küld igy nemtudom befejezni. Lehet nem lehet emailre kérni? Nem változott semmim. Email telefon stb. Miért nem küldi?

Figyelt kérdés

#Hitelesitő kód
2023. ápr. 13. 08:22
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
megváltoztatták az emailt gondolom
2023. ápr. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
és nincs olyan hopgy feltörték, hanem ellopták az adataid.
2023. ápr. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen mail volt eredetileg, mármint szolgáltató? Egyébként legvégső esetben support vissza tudja adni, személyit kérnek be általában.
2023. ápr. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 P.O.C. ***** válasza:
43%
A Facebookot nem tudják feltörni. 99,9% -ban a felhasználó balf**zoskodása vezet oda, hogy megszerzik az accontját. Túl gyenge, vagy olyan jelszó amit sok másik regisztrációnál használ, gyanútlanul adathalász oldalakon adja meg az accontját, vírusoktól keyloger -ektől hemzsegő lejárt operációs rendszer használ, nem állít be több lépcsős azonosítást, stb..
2023. ápr. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%

4# a kétlépcsőst is ki lehet játszani ha nagyon akarják.


Pl. Klimo Krisztiának is igy volt beállítva minden, a kétlépcsős is. és még is feltudták törni..


Másik ezt bemásolom: "Facebooknak van egy hülye tulajdonsága (és google társainak is) hogy a bejelentkeztetést elmenti és nem jár le és a gépeden, mobilodon létezik egy SESSION nevezetű kis sárkány. Nah ha ezt ellopják, akkor sem a jelszó sem a kétfaktor nem véd meg mert nincs rá szükség."

2023. ápr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
a htelesítő kódot az authenticator app adja...
2023. ápr. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,csak újat sikerült csinálnom,nem vagyok egy nagy szakértő.Igy megoldodott.
2023. ápr. 14. 05:46
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
#5 Okosnak képzeled magad látjuk, de máshol verd magad inkább
2023. ápr. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!