Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy lehet steamen egy ezközt...

Hogy lehet steamen egy ezközt kijelentkeztetni/letiltani?

Figyelt kérdés

Egy barátom jelezte nekem, hogy steamen küldtem neki egy vírusos linket, mondtam az jó, hogy én nem küldtem semmit.

Megnéztem a login historymat, van egy eszköz, ami Moskvából jelentkezett be. Nem szeretném minden eszközömet kijelentkeztetni, aztán szívni a vissza jelentkezéssen, ezért szeretném tudni, van e mód arra, hogy csak azt az egy ezközt tiltsam ki?


2023. ápr. 18. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Jobb felül a nevedre kattintasz, Fiók részletei, picit lejebb tekered Steam guard kezelése és alul Minden eszköz engedélyeinek megvonása.


Ekkor kiléptet mindenhonnan, neked is újra be kell jelentkezned.

2023. ápr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Ja bocs most olvasom ujra, egyedüli eszközre nincs opcio, csak midnenre.
2023. ápr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
A nyilvánvaló jelszóváltoztatás ÉS 2fa aktiválása után.
2023. ápr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2 faktoroson is átmegy, bár teljesen elcsórni nem tudja de tegnap én is tapasztalta ezt, ismerős rámír, hogy cs go csapatra szavazni, totál átlag stílusban nem is volt gyanús. Beléptem oldalon, rendesen kérte a steam appos megerősítést, aztán ahogy " beléptem " kiírta hogy köszönik a szavazást, holott nem si szavaztam illetve jobb felső sarokban látszott, hogy valójában nem vagyok belépve.

Ismerősnek írtam hogy nem jó, erre csak küldött egy okét.


Nem is foglalkoztam vele később játszottam, aztán néztem ingame barátlistámban több ismerősnél kinn volt egy piros blocked felirat ahol alapból kiírná, hogy adott játékon belül mit csinál. Itt volt először fura a dolog, és tényleg blokkolva voltak többen is a barátok közül illetve aki küldte az már barátlistában sem volt, utána néztem én is login historiban moszkvai belépés.


Szerencsére nem pakolt ki semmit, raktárat ilyesmit, illetve authenticatort sem tudta levenni, mert ahhoz telefonszám kell, illetve mail fiókomba se tudott belépni mert annak meg teljesen más a jelszava, mint amit steamen használok.

2023. ápr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!