Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az online filmek.me oldal...

Az online filmek.me oldal megbízható?

Figyelt kérdés

Az hogy sok reklám van az mindegy de lehet vírusos?


Válaszokat előre is köszi



2023. ápr. 24. 18:53
 1/8 anonim válasza:
Sokat filmezek ott de még nem futottam vírusba. Szeretem azt az oldalt amúgy mert sok új film van rajta
2023. ápr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Az lényegében egy link gyűjtemény.Elvezet különféle videómegosztókra.Néha néztem ott valamit.És volt,hogy jelzett a vírusirtó,hogy fertőzött fájl meg karanténba tette..Meg kicsit idegesítő az,hogy átlag vagy egy tucatszor kell bezárogatni a különféle reklámokat mire elindul a videó.Nem is használom szívesen azt az oldalt.
2023. ápr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát nem győzött meg eddig de győzzetek meg.
2023. ápr. 24. 20:06
 4/8 anonim válasza:

Annál meggyőzőbb dolgokat mint az első két hozzászóló írt, nem fogsz hallani.

Hasonlóan a 2.-hoz, én is néztem ott párszor filmeket, amik videón vagy máshol nincsenek fent. A filmet ugyebár nem magán az oldalon nézed, az oldal csak àtirányít más oldalakra, ahol meg tudod nézni a filmet. Vírust még sosem szedtem össze, ha van, akkor a Waaw nevű videomegosztó linkjére szoktam kattintani és ott nézem a filmet. A legbosszantóbb nekem is az, hogy százszor kell a lejátszás gombra kattintani, mire végre nem egy reklámablak ugrik fel, hanem a film indul el. Ha közben valamiért le kell állítanom, szintén. De vírusosnak nem vírusos.

2023. ápr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom elindítani meg írt valami olyat hogy kell adobe flash player ez igaz?
2023. ápr. 24. 21:05
 6/8 anonim válasza:
Mozimix.com az egyetlen ami normálisan nézhető....jó minőség nincs tele reklámmal..
2023. júl. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 repro válasza:
Az online filmek.me-n hogyan tudok törölni a kedvenceim közül?
jan. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 repro válasza:
Megoldódott!
jan. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!