Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A hdfilmek.net mennyire...

A hdfilmek.net mennyire megbízható oldal?

Figyelt kérdés

Regisztráltam rá, nem kapok vírust?


Az üzemeltetők mennyire megbízhatók?


Ez az oldal:

[link]


2023. febr. 27. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Őszintén? Nem csodálkoznék, ha benyalnál valamit, vagy ha nem, akkor ótvar minőségben tudsz tartalmat fogyasztani. Nem felbontásra gondolok elsősorban, hanem például akadozó streamelés pl. A felugró popupdzsungelt meg sem említem, illetve a lejátszásjoz szükséges egzotikus programok telepítési igényét, meg egzotikusabb beépülőkkel, különleges ruszki noname böngészővel, ami mindig beállítja magát elsődlegesnek... Nem biztos, hogy ez ilyen oldal, meg se nyitottam, de találkoztam ilyenekkel másnál, mikor áthívott filmezni és ott küzdött mint malac a jégen, hogy elinduljon...
2023. febr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még filmezni sem tudok, mert kreditekkel működik. Amit akkor kapsz, ha folyamatosan megy az oldal a háttérben. Az adblockot is ki kell kapcsolni.
2023. febr. 28. 01:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül, hiszen ingyen biztosít jogvédett tartalmakat, ami illegális. Emögött kell lennie egy tárhelynek, amit biztos valamely tárhelyszolgáltatónál bérelnek, ennek költsége van. Ezt a költséget pedig a reklámfelületek kiadásával biztosítják, de ilyen oldalakon rendes, normális cég nem hirdet, így zsák a foltját alapon a hirdetések igen nagy része átverés vagy használhatatlan vacak. Az adblock meg mindent kiszűr - nem pörög az oldal, nem látod a reklámokat, nincs kredit.


Nem akarok a zsebedben túrkálni, de nem egyszerűbb egy streaming szolgáltatóra előfizetni? Netflix, HBO Max, Disney+, Skyshowtime amik biztos, hogy vannak és van rajtuk magyar szinkron is (ha fontos), de magyar felirat biztosan. A Skyshowtime most csak 999 Ft, havi szinten, nem tudom meddig, de utána is csak 2000 Ft lesz. Megnézed milyen tartalmak vannak egyes streaming szolgáltatónál, amelyik tetszik, előfizetsz. Nem tetszik, lemondod.


Nem egyszerűbb ez, mint szerencsétlenkedni ilyen oldalakkal? Vagy ha elvből nem akarsz fizetni, mert "miért fizessek, ha ingyen is hozzáférek" (pedig pont te írod, hogy annyira mégsem férsz hozzá) akkor ne kispályázz, ott a torrent. Nem csak az ncore létezik.

2023. febr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Daruma válasza:
Én már 1 éve használom a hdfilmek.net oldalt. Valóban voltak régen hibái, de mára már elég jó kis oldal. Jó a minőség, és nem akadnak a filmek. A reklámokat én csak bezárom, és nem kattintok rá. Szerintem ennyi még belefér ha már ingyen nézhetek jó filmeket!
2023. márc. 8. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Daruma válasza:
Ja és még annyit, hogy ha nem akarsz reklámokat, adományozhatsz nekik, amiért cserébe reklámmentességet adnak, és nem kell a kredittel sem foglalkoznod. Még mindig olcsóbb mint amit felsorolt a hozzászóló a fenti üzenetben.
2023. márc. 8. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg nem használt reklámblokkolót ha küzdött mint malac a jégen mert ha az van akkor bármelyik ilyen oldal nem probléma és működik
2023. szept. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!