Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Sokszor lefagy a HP 250=es...

Sokszor lefagy a HP 250=es Laptopom, újraindítást követően valameddig tudok vele dolgozni.Valaki segítene?

Figyelt kérdés

A Laptopot Emag akcióban vásároltam 2022.október 26.-án!

Kb. 3 hónapja kezdte el a lefagyásokat, amikor a M'Cafe jelezte, hogy az előfizetés lejárt! Az ESET NOD-32-őt haszñáltam 2016 óta, 2025-ig van rá előfizetésem! Azt gondoltam, ez a kettősség okozza a rendszeres lefagyást. A Sicontact-hoz fordultam segítségért, TeamWiewer segítségével átnézte a gépem, frissítette is! Sajnos a lefagyás nem szünt meg, ma pl. számlázás közben fagyott le, alig bírtam elkészíteni a számlát! Tudna-e valaki tanácsot adni, hova fordulhatnék segítségért?



#lefagyás #Hp laptop lefagyás
2023. máj. 7. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha van garancia a gépre akkor én visszaküldeném nekik.

Gép lefagy az rengeteg okból lehet.

Hibás ram, cpu probléma, esetleg merevlemez/ssd probléma vagy egyszerűen csak szoftveres a hiba.

Ha szotveres akkor egy windows alaphelyzetbe állítás segíthetne(elötte a fontos adatokat mentsd le!)

2023. máj. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, a gép még garanciális. Május 5.-én voltam bent a szegedi EMAG-nál, de elhajtottak, hogy ők csak a hardveres garanciát vállalják!

További tanács?

2023. máj. 8. 07:47
 3/8 anonim ***** válasza:

Próbálj meg egy windows alaphelyzetbe állítást(elötte a fontosak adatokat mentsd le).

Gyárira visszaállít mindent a gép.


[link]


Ha nem javult meg akkor én mindenképp vissza adnám a emagnak, hogy fagy a gép nézzék meg.

Ez pedig ha fagy a gép akkor valószinüleg hardveres probléma(ha az alaphelyzetbe állítás után is jelentkezik)

2023. máj. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szóval neked a "A számítógép visszaállítása alapállapotba" pontot nézd meg.
2023. máj. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mit ír ki a laptopod? Kékhalálozik is? Ha igen, írd le a kiírt kódot, meg lehet tudni belőle, mi is a baja pontosan.
2023. máj. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem ír ki semmit.egyszerűen leáll és nem reagál semmire! A Ctrl:+Alt÷Del billentyűkkel újraindítom a gépet, a numlkot ekkor be kell kapcsolni, a jeszó beírása miatt. Ez után ismét működik, nem kékhalállal áll le, egyszerűen a képernyő kimerevedik és csak az újraindítás segít egy darabig. Írtam az EMAGnak pár napja javaslatotokra, vissza írták, hogy munkatársuk megkeres, de ez csak ígéret volt! Nagyon szépen köszönöm a segítséget és a jó tanácsokat! Azóta azt veszem észre, hogy nyotatáskor szinte minden alkaloomal kimerevedik a képernyő!
2023. máj. 12. 07:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagyis mindig lefagy? Akkor pedig könnyen lehet, hogy valamelyik reklámmal javascript vírust kaptál. EZT futtasd le: [link]
2023. máj. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megint én. A böngészőkbe telepitsél uBlockot, akkor nincs ez.
2023. máj. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!