Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Elvesztettem a telefonom,...

Elvesztettem a telefonom, nagyon félek hogy visszaelnek a tartalmával. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, több mint 1 hete elvesztettem a telefonom, meg aznap Google fiókom segítségével próbáltam megtalalni, de azt írta a készülék nem érhető el. A helyadatok nem voltak bekapcsolva. Próbáltam róla mindent törölni, zarolni, de csak annyit írt, hogy a gyári beállításokra való kérelem megerkezett és amint újra online állapotban lesz a telefon meg is történik. De azóta sem jött email arról hogy ez sikeres lett volna. 😔 Ujjlenyomatos volt, de kód is volt rajta ami lehetett volna nehezebb is... Félek hogy vissza élnek a rajta lévő tartalmaimmal. 😔 Mit tehetnek meg? A sim kártyát letiltattam. Köszönöm a segítséget.
2023. máj. 14. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Legközelebb normális jelszót adj meg, most meg imádkozz, hogy ne találják ki, mást nem tudsz tenni.
2023. máj. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Csak nem egy kis erotikát csempésztél a telefonodba?:)
2023. máj. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az többé nem lesz online..

Nem kapod vissza, leírhatod veszteségként. Legfeljebb a hírnév kárpótolhat érte ha a zaftos tartalma megjelenik valamelyik filemegosztón.. 😋

2023. máj. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a kártyádat letiltottad akkor addig örülj amíg nem kerül online állapotba, ugyanis az azt jelenti hogy sikeresen feltörték a telódat. Ha használtad az ujjlenyomatod, és a kódos feloldást is nem hiszem hogy feltörik egykönnyen a sima átlag emberkék.
2023. máj. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem volt rajta erotikus tartalom. Azonban van 3 gyönyörű gyermekem és rengeteg emlékem. De nyilván az ember nem minden fotót publikál magáról szívesen, erre gondoltam. De köszönöm az értelmes hozzászólást. :)
2023. máj. 14. 19:44
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű hogy hozzá fognak férni az adatokhoz, inkább azt gondolom egy használt telefont áruló boltban szétszerelésre kerül és alkatrészként fogják beépíteni sérült telefonokba.

A legtöbb lopott, talált telefon így végzi, pár ezer forintért megveszik a tolvajoktól és gyorsan szétszerelik.

2023. máj. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. máj. 14. 20:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Kb eselytelen hogy vissza fognak elni, foleg ugy hogy le volt zarva. Ha nincs rejtegetnivalod, akkor ne parazz.
2023. máj. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!