Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Távoli asztali kapcsolat:...

Távoli asztali kapcsolat: elvesztettem a jelszót, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy szerverem, egy root, amihez eddig egy baromi bonyolult jelszó volt, de egyik napról a másikra nem engedett be mert rossz volt a jelszó. Többször ellenőriztem a jeszót, semmi. A tulaj sem fér hozzá, mert neki is megtagadja a belépést. Privát a cucc, nincs kit felhívni segítségért. Hogy szerezzem vissza a jelszót, vagy hogyan írhatnám át, vagy törölhetném? Addig jutok, hogy beírom az IP címet, és azt mondja hogy rosszak a hitelesítési adatok.

2012. dec. 8. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nekem nagyon úgy hangzik, mint amihez oda kell menni és fizikailag ellenőrízni, hogy mi a gond vele.


Mellesleg, aki SZERVER gépre windowst telepít, az meg is érdemli...

2012. dec. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Távolról esélytelen? :(
2012. dec. 8. 14:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha RDP-vel nem enged be és nincs más elérési pont (VNC, SSH, esetleg TeamViewer) akkor nemigen marad más, mint bemenni a szerverhotelbe és megnézni, mi van a géppel...
2012. dec. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!