Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom visszaszerezni...

Jasonx21 kérdése:

Hogyan tudom visszaszerezni letiltott facebook fiókom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni! 2 hete valahogyan sikerült meghackelniük a facebookomat a 2 faktoros hitelesítés ellenére is. Hozzákapcsoltak egy olyan instagram fiókot ami nem az enyém, ezen instagram fiók tevékenysége miatt tiltották facebook profilomat. Sajnos az erre vonatkozó linken ahol igazolhatnám személyazonosságom hibaüzenet fogad , nem sikerül elküldeni a kérvényt. Egyetlen lehetőség felülvizsgálat kérésére az instagram fiókból lehetséges, de ezt nyilván nem tudom megtenni révén hogy nem az én fiókom, így tehetetlen vagyok! Nincs csatorna sem ahol komunikálni tudnék egy supportal! Van aki járt már így , vagy ismer olyat aki járt már így? Bármi ötletet szívesen meghallgatok!

2023. máj. 16. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Sehogy. Vagy regisztrálsz újat, vagy hagyod a francba az egészet. Ha ennyire biztonságos hogy a kétfaktoros is kijátszható én az utóbbi felé hajlanék.
2023. máj. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak bosszúból törik fel!

Miért kell nekik? Nyilván tudna magának csinálni...

márc. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyesek annak is örülnek, ha egy fiókot elvehetnek, ennyire nyomorult a lelkiviláguk.

Nem értem az ilyeneket!

márc. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!