Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Fölraktam az avira-t, letolrot...

Fölraktam az avira-t, letolrotem, de a tuzfala fonntmaradt (kikapcsolt állapotban). Utána foltelepítettem az avast-ot és bekapcsoltam a tuzfalat. Lehet ettol vmi baja a gepemnek?

Figyelt kérdés
es hogyan lehet letolroni?
2010. okt. 11. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha kikapcsolt állapotban van, akkor kevés esély van gondra.Töltsd le a Revo Uninstaller-t, majd azzal keresd ki a tűzfalat majd azzal uninstallozd:) Ha valamiben elakadnál, szólj!
2010. okt. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egy a baj, miutan levettem az avirat utana ki is torolte magat mindenhonnan nem latzik semmi sehol cask annyi hogy a tuzfal az meg mindig fol van rakva
2010. okt. 12. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:
A Windows Biztonsági Központ jelzi, hogy fel van telepítve a tűzfal?Ha az avast! ingyenes vagy Pro verzió van fent, akkor gond nem lehet, mert abban nincs tűzfal.
2010. okt. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nekem az internet security van xD
2010. okt. 12. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!