Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírusos lesz a gépem? Délután...

Vírusos lesz a gépem? Délután bekapcsoltam minden simán ment, tudtam azonnal a netre felcsatlakozni..

Figyelt kérdés

Később újra bekapcsoltam, nem lehetett csatlakozni. Minden rendben volt, minden, minden, de mégsem lehetett. A gép maga jól működött, csak csatlakozni nem lehetett. Aztán visszaállítottam a rendszert 2 nappal ezelőttre. Újra minden simán megy, na de mi lesz 2 nap múlva? Vajon vírusos lesz?

Ui: A vincseszter is már kb. 1 hónapja elég hangosan zúg, ha kicsit megütögetem, csak akkor halkul el...


2009. jan. 14. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon tetszik, hogy "visszaállítottam a rendszert két nappal korábbira, most működik, na de mi lesz két nap múlva, vírusos lesz?"

Szoktad nézni a Heroest? :) Ha visszautazunk a múltba, és valamit megváltoztatunk, az kihatással lesz a jövőre. Vagyis ha nem töltesz vírust a gépedre, akkor nem lesz vírusos.

Amúgy a rendszervisszaállítás nem igazán törli le a vírust, tehát ha az volt, akkor jó eséllyel most is az (nem csak két nap múlva lesz :P), szerintem más volt a baj, amit a rendszervisszaállítás megoldott.

A vinyón nincs véletlenül ventilátor? Mert az szokott zúgni és az ütögetés hatására megjavulni. (Pl. ha mobilrackben van, vagy van saját ventilátora...)

2009. jan. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem töltötttem le vírust a gépemre. És igen, van rajta ventilátor.
2009. jan. 14. 19:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy tudatosan, de jöhetett le vírus a gépedre, nem tudom, milyen weboldalakat látogatsz.

A biztonság kedvéért a helyedben én végigfuttatnék egy vírusirtót illetve kémprogram irtót a gépen.

2009. jan. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát...

www.csigacsapat.hu, youtube, myvip, iwiw, www.jatekzona.hu, google.

2009. jan. 14. 19:51
 5/7 A kérdező kommentje:
ja és citromail.
2009. jan. 14. 19:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Spam-et naponta átlagban mennyit szoktál kapni?
2009. jan. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem nagyon szoktam...ha meg igen, ki se nyitom...hogyan lehetne amúgy ezt a "ventilátorzajt" megszüntetni? :D Mert ha csapkodom se jó már...
2009. jan. 14. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!