Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az ai azt mondta toltsem le a...

Csorokorok kérdése:

Az ai azt mondta toltsem le a virus defendert most virusom van?

Figyelt kérdés
A gepen felugrott hogy frissites elerheto, erre bejott minden nemtudom mit tegyek help.
2023. jún. 18. 04:52
1 2
 1/16 szatam9a ***** válasza:
100%
Igen. Keresd szakértő segítséget.
2023. jún. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%

Igen.ez persze nem a zagyva kérdésből derül ki, hanem abból hogy a legtöbb gépen található vírus, illetve hogy nem nagyon értesz a géphez.

Innen tekepítsd ezt a normális vírusírtót majd futtasd le.

[link]

2023. jún. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%

A fizetős Eset Internet Security a legjobb, én most hosszabbítottam. Diákoknak féláron adják. De ha nem akarod, akkor futtasd le időnként az Eset online scannert.

[link]

2023. jún. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem jo, leszedtem valami fura .doeqieq oldalrol, vagy mi volt az, most kihozott valamit leirja a fajlokataa
2023. jún. 23. 07:26
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Alakul ez..
2023. jún. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Ez a kérdés megerősít azon álláspontomban, miszerint nem való mindenkinek a számítógép.
2023. jún. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hát, inkább mindenféle ótvar oldalról szed le még virusosabbakat. Az Eset Online scanner biztosan leszedi, de ha nem, lehet újrarakni a Windowst.
2023. jún. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Bennem már maga a kérdés is számtalan kérdést vet fel. Milyen "AI" mondta? Hogyan? Az "AI" nem fog csak úgy kéretlenül üzenetekkel bombázni.

A #4. "hozzászólás" meg végképp értelmezhetetlen.

Én azt mondom, hogy inkább meg kellene tanulni normálisan használni a számítógépet. A telepítést és beállítást inkább szakemberre kéne hagyni, és legalább azzal tisztában kellene lenni, hogy nem szabad eszetlenül bármit letölteni, meg telepítgetni.

2023. jún. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
cclenaert lefuttattam azt irja health is 100. De meg menteg megvan a virus...
2023. jún. 26. 07:16
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az egy fájltisztító program, legalábbis magukat így hirdetik.senki nem írta hogy ez lesz a megoldás a problémádra, mindenki vírusirtókat javasolt.
2023. jún. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!