Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows 11 Home S Mód kikapcso...

Windows 11 Home S Mód kikapcsolásának van e negatív hatása a laptop és rendszer teljesítményére ???.

Figyelt kérdés
Sziasztok !!!. És előre is köszönöm a segítséget. Szóval van egy ASUS VivoBook-om amin eredeti Windows 11 Home OP rendszer van, és a kérdésem az lenne hogy a Gépház - Rendszer - Aktiválásnál van olyan hogy S Mód aminek utána néztem mit jelent, csak olyan alkalmazásokat enged telepíteni ami a Microsoft Store-ban is elérhető, ezzel az a bajom hogy van olyan alkalmazás ami nem elérhető ott és emiatt nem tudom a laptopra telepíteni, na most ha az S Mód-ot kikapcsolom akkor engedi, de az S Mód-ot visszakapcsolni nem lehet. Ha kikapcsolom hogy tudjam az adott alkalmazást - alkalmazásokat telepíteni akkor ez a laptopomon a laptop és a rendszer teljesítményét ez negatívan befolyásolhatja ???.
2023. jún. 26. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Amíg nem telepíted tele mindenféle vackakal, addig nem veszed észre a "lassulást"


Szintén Vivobook, szintén kikapcsolt "S-mód"

2023. jún. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baj, sőt! Kifejezetten ajánlott is a kikapcsolása. Mármint nem a Microsoft által, hanem azok által, akik nincsenek megelégedve a Microsoft store által biztosított alkalmazásokkal.
2023. jún. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első, nem telepítek olyan alkalmazást ami nem biztonságos helyről van letöltve. Második igen az a baj a Microsoft Storeral hogy erősen hiányos. Köszönöm mindkettőtöknek a gyors segítséget.
2023. jún. 26. 15:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, sajna a Google-lel és az Apple-el szemben csúnyán le van a Microsoft maradva. Bíztam abban, hogy a nagy android emulálás a Windows 11-ben elhozza a csodát, de lóf.szt hozott el!
2023. jún. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsi de nem érdekel az APPLE. Amúgy Google Chrome helyett EDGE böngészőt használok ami nekem tökéletes.APPLE esetében sem a macOS sem pedig az iOS nem érdekel. Ami az ANDROID rendszert illeti nekem semmi bajom nincs vele. Apunak A13 telefonja van nincs gond vele, anyumnak A80 van azzal sincs gond, nekem S21 PLUS van szintn, van egy 5 éves SONY ott is beton stabil. Volt APPLE telefonom de megfogadtam hogy nekem soha nem kell még egy. Hamar lemerül, naponta kétszer töltöm és csak facebookozok, böngészek rajta, meg megnézek rajta mondjuk egy tenisz meccset vagy F1 szabadedzést - időmérőt és nap végére még marad a töltöttség 20+ %-on.A csoda APPLE telefonokat naponta 2x töltöttem, új volt a telefon.
2023. júl. 1. 11:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja, nem, félreértettél engem egy kicsit!

Azt akartam mondani, hogy a Microsoft store le van maradva az App Store, és a Play áruházzal szemben. És hogy a Microsoft kompenzáljon, belengette, hogy a Windows 11-ben elérhetővé tesznek egy olyan funkciót, hogy androidos alkalmazások is futhassanak windows alatt. Ebből annyi lett, hogy az amazon store-ból elérhető néhány alkalmazást bika gépen eldöcögtet, de mást már nem, szóval a microsoft store amilyen szegényes volt, olyan is maradt.

2023. júl. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6/6 válaszoló, oké így már értem. Igen igazad van.
2023. júl. 1. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!