Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A számítógépem windows jelszót...

A számítógépem windows jelszót kér, amikor a jelszavaimat akarom megnézni, ellenőrizni. (?)

Figyelt kérdés
Mégis hol találom ezt? A leghaloványabb emlékem sincs arról, hogy én valaha megadtam ilyet.
2023. júl. 5. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs beállítva admin jelszó, akkor okézd le a felugró ablakot üresen, tovább fog engedni. Az is lehet, hogy MS fiókkal lett a profil létrehozva, akkor az e-mail jelszavát kérheti.
2023. júl. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hali. Az az a jelszó amivel belépsz a Windowsba. Hogyha nincs ilyen jelszod akkor csak simán enter, hogyha van az az a jelszó amit megadsz amikor inditod a géped.
2023. júl. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem emléxel a jelszavadra..? Ciki. 🤕
2023. júl. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2


Köszi szépen! Sikerült. :)

2023. júl. 5. 17:15
 5/9 A kérdező kommentje:

3


Tényleg baromi ciki... Mivel egy informatikus srác csinálta meg a gépemet és ő csinált belépési jelszót, amit elsőre meg sem mondott. :) Előtte soha nem volt jelszó a gépemen.


És azt honnan kellett volna tudnom, hogy a windows jelszó az ez?


(Am. is az a fura helyzet van, hogy ha este kikapcsolom a gépemet, akkor másnap mikor először kapcsolom be, simán beenged, jelszó nélkül. Ha aztán alvó állapotba kerül és újra be akarok lépni, akkor már kéri. De ez egy másik történet.)

2023. júl. 5. 17:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Így járhat az aki nem akar belépéskor jelszót /pin-t beírni.
2023. júl. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6


És most akkor jó? Örülünk? :) Minek tennék jelszót a gépemre, amikor csak és kizárólag én használom? Vagy ha majd bejön a betörő bácsi, akkor elsőre a gépemre veti magát és megnézegeti, hogy mi van rajta? :)

2023. júl. 5. 20:10
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Minek? Ezért.
2023. júl. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8


Nem értem, minek kötekedsz. Megkérdeztem, többen normálisan válaszoltak, kiderült, hogy mi a megoldás, mindenki boldog.


A jelszavam meg nyilván olyan, amit 0.1 mp alatt kitalál mindenki, mert még az informatikus srác is ennyire erőltette meg magát. Hogy beírt egy számsort. Mindenki fantáziájára van bízva, hogy mi lehet az. :))

2023. júl. 5. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!