Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért nem tudom bekapcsolni...

Miért nem tudom bekapcsolni az "adathalászat elleni védelem" és a "vélhetően nemkívánatos alkalmazások letiltása" funkciókat? (win11)

Figyelt kérdés
a csúszkát az istennek sem tudom elhúzni, de nem értem, hogy miért, illetve, hogy mi lehet a megoldás. Az első csúszka elhúzása után még felugrik a kérdés, hogy "engedélyezi-e, hogy az alkalmazás módosításokat hajtson végre?", itt rákattintok az igenre, de akkor is úgy marad. A második csúszkánál meg fel sem ugrik ez a kérdés. Mi a probléma? Képernyőfotó a linken.
2023. júl. 25. 20:06
 1/5 A kérdező kommentje:

sorry, itt a link is :D

[link]

2023. júl. 25. 20:20
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vírus...
2023. júl. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Ezek a Windows Defender beállításai? Nem ismerem, nálam Eset Internet Security (fizetős) van a gépemen. Még ez is jobb a Defendernél.

[link]

2023. júl. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vakon nehéz megmondani, legegyszerűbb az lenne, ha újra tennéd az egész gépet. Vírus biztosan nincs a gépeden, ha minden más működik, a defendert pedig a legnagyobb cégek használják védekezésre, bár az igaz, hogy a fizetős verziót, szóval ez a legnagyobb f*szság amit #3 ír, hogy nem jó:D


Egyébként annyira nem aggódnék ez miatt, az írásod meg imgur alapján gondolom fiatalabb lehetsz, szóval nem nézném ki, hogy a legtöbb adathalásznak bedőlnél. Ez a kb ne legyél hülye vagy informatikai analfabéta kategória. Átlag emberként nem nagyon fogsz szofisztikált adathalászás áldozata lenni (mert annak bedőlnél úgy is), ez inkább cégeknél probléma, de őket meg célzott támadás szokta érni, nem sokat ér egy ilyen ismert url-eket tartalmazó adatbázis.

2023. júl. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem engedi az adathalászat elleni védelmet, akkor az valamilyen reklámba ágyazott, JS vírus lehet. [link]
2023. júl. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!