Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ellenőrizni szeretném, mennyir...

Ellenőrizni szeretném, mennyire hatékony a vírusirtóm. /COMODO Internet Security 5/. Milyen programmal lehetne átvizsgálni a gépet?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok,hogy egy másik program talál-e rajta kártevőt,de egy másik vírusirtót nem akarok feltenni.Malwarebytes' Anti-Malware-t futtattam már,nem talált semmit.
2010. okt. 14. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez elég hatékony, de ha nem vagy biztos benne, akkor:

[link]

2010. okt. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ilyenre gondoltam éppen.Le is futtatom hamarosan.Köszönöm.
2010. okt. 15. 09:44
 3/6 stell-1 ***** válasza:

A comodo-antivírusa gyengécske mint a szódavíz.

ha kíváncsi vagy, nézd meg a videómat, a blogomban

Hamis firefox update

[link]

2010. okt. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Most telepítettem először,azért ellenőrizgetem.Lefutott az Eset,2 dolgot talált,az is hamis találat szerintem.

1.Unlocker.exe

2.Free Commander.exe

Két ingyenes,régebben letöltött program.Crack sem kellett tehát hozzájuk és ezeket már a korábban használt Avast is átvizsgálta valamikor.MindenESETre letöröltem őket.

Meghagyom egyelőre a COMODO-t,praktikus,hogy egy programban megvan a tűzfal és a vírusirtó.A gépem úgy tűnik tiszta,de lehet csak óvatos voltam mostanában.

2010. okt. 15. 12:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha az ESET Online víruskeresője ezt jelzi, akkor az nem hamis riasztás. De az is igaz, hogy néha túl óvatosak ezek az ESET-NOD-ok, az én ESS-sem is okoskodott, mint kiderült, a gond nem is volt komoly (nem vírus).
2010. okt. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Éljenek a komplex (de valódi) védelmi szoftverek! Annyit szenvedtem előző gépemen az ingyenes akármikkel, hogy erre a gépre már csakis a komplexet akartam. Eset Smart Security 4.2, vírus- és kémprogramirtó, tűzfal, email-szűrő. Vagyis átvette a hatalmat a Windows felett is. Másfél éve nincs se trójai, se más dög. És van PCWORLD licensz kódom havonta hozzá.
2010. okt. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!